Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days 2018

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days 2018

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

BDAYW dniach 21–23 września 2018 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się III Edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich  i Kosmetycznych Beauty Days.

To jedyne Targi w Polsce, na których można spotkać zarówno Wystawców, jak i Odwiedzających z zagranicy. Silną grupę będą stanowić Wystawcy z Chin i Korei, a ponadto firmy m. in. z Włoch, Francji, Niemiec, Rosji, Czech i Ukrainy.

Trzydniowe Beauty Days łączą formułę b2b i b2c. Dedykowane głównie branży kosmetycznej skupiają nie tylko profesjonalistów, ale wszystkich miłośników piękna. Targi Beauty Days to również bogaty program towarzyszący m. in.: pokazy, mistrzostwa, szkolenia biznesowe, warsztaty produktowe, konferencja nt. szkolnictwa zawodowego, konkurs Young Beauty Awards, Bitwa na Pędzle, bicie Rekordu Guinessa i wiele innych. Zaangażowane do współpracy ikony stylu, eksperci i znane nazwiska ze świata beauty dodadzą targom blasku.

Nowością będzie Strefa Kontraktacji, w której Wystawcy będą mogli wziąć udział w spotkaniach z kilkudziesięcioma przedstawicielami sieci handlowych i sklepów z Polski i zagranicy.

Podczas Targów wręczone zostaną nagrody dla Wystawców Crystal Beauty i Partnerzy Targów, a Odwiedzający wybiorą Najpiękniejsze stoisko. Po raz pierwszy zostaną przyznane Nagrody Złoty Lotos dla najlepszych produktów eksponowanych podczas Targów Beauty Days. Już dzisiaj zachęcamy do udziału w ogólnopolskim konkursie Beauty Point  w kategoriach: salony kosmetyczne, salony fryzjerskie, salony manicure i day spa.

Ogromnym ułatwieniem dla tych, którzy będą chcieli dotrzeć na targi, będzie bezpłatny shuttle bus z Warszawy. Dla odwiedzających będzie dostępny bezpłatny parking na 15 000 pojazdów bezpośrednio przy halach wystawienniczych.

Jesteś producentem, dystrybutorem lub oferujesz usługi dla sektora fryzjerskiego lub kosmetycznego? Pracujesz w branży fryzjerskiej, kosmetycznej lub interesujesz się tematyką beauty?
Zostań Wystawcą lub zarejestruj się już dziś na beautydays.pl i weź udział w najpiękniejszych Targach!

Na podstawie materiałów Ptak Warsaw Expo

 

06 gru 2017