Międzynarodowy pokaz sztuki fryzjerskiej – Estel Show 2016

Międzynarodowy pokaz sztuki fryzjerskiej – Estel Show 2016

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Estel Facebook cover(1)Najnowsze trendy w strzyżeniu i stylizacji, innowacyjne techniki fryzjerskie oraz pokaz mistrzów Akademii marki ESTEL Professional. To program na pierwszy weekend kwietnia.

Międzynarodowy pokaz ESTEL SHOW i warsztaty Look&Learn odbędą się w dniach 2-3 kwietnia w Zakopanem.

Marka ESTEL Professional zaprosiła do Polski mistrzów fryzjerstwa z Rosji i Niemiec. Na pokaz i warsztaty przyjadą światowej sławy styliści fryzur: Andrey Pulin, Elena Stepanowa i Ekaterina Savannikowa z Sankt Petersburga. Niemcy reprezentować będzie Chris Meineck, natomiast z Polski obecny będzie Kierownik Działu Szkoleń i główny stylista – Cezary Rosiński.

Głównym punktem programu podczas kwietniowego weekendu będzie ESTEL SHOW 2016 – pokaz najnowszych kolekcji i trendów fryzjerstwa, zaprezentowanych przez stylistów z Akademii ESTEL z Sankt Petersburga. Kolekcja AMORE zostanie przygotowana przez Dyrektora Artystycznego marki ESTEL Professional – Andrey’a Pulina oraz światowej sławy stylistów i instruktorów z Akademii ESTEL. Na zakończenie pierwszego dnia stylistki marki zaprezentują trendy w strzyżeniu męskim.

Weekend w Zakopanem to także praktyczne zajęcia przygotowane przez mistrzów sztuki fryzjerskiej. To warsztaty Look&Learn podczas których światowej sławy styliści fryzur zdradzą tajniki nowoczesnej koloryzacji, strzyżenia oraz stylizacji włosów. Podczas warsztatów zostaną zaprezentowane innowacyjne techniki fryzjerskie oraz najnowsze trendy w strzyżeniu opracowane przez członków Akademii ESTEL Professional.

ESTEL Professional to marka specjalizująca się w produkcji kosmetyków profesjonalnych do włosów. W ofercie marki znalazło się kilka linii produktów przeznaczonych do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów, brwi i ciała. Unikalność marki ESTEL Professional wynika z faktu, że nie prowadzi ona sprzedaży detalicznej, a jej oferta skierowana jest głównie do profesjonalnych salonów fryzjerskich.

Na podstawie materiałów Estel Professional

11 mar 2016