Mila Future Show na poznańskich targach LOOK

Mila Future Show na poznańskich targach LOOK

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

mila2966 i 7 kwietnia w Poznaniu odbyło się forum fryzjerstwa LOOK – największe tego typu wydarzenie w Polsce. Podczas dwudniowych targów, na które fryzjerzy czekają cały rok prezentowały się topowe marki z branży.

Była to doskonała okazja do poznania nowych trendów, inspiracji oraz odkrycia wyjątkowych stylizacji fryzur i profesjonalnych produktów.

Wśród ponad 400 obecnych marek niezwykłe show zaprezentowała – Mila Professional wchodząca w skład grupy Polwell.

Mila Professional to polska marka z europejskim doświadczeniem w produkcji profesjonalnych kosmetyków do włosów powstających pod czujnym okiem specjalistów Polwell. To marka, której ideą jest wydobywanie skrywającej się w każdym z nas indywidualności: „aby być kimś, musisz być sobą”.

Mila Professional zorganizowała trzy pokazy na scenie Fale Loki Koki. Jednak najważniejszy element czyli MILA FUTURE SHOW – kreatywny pokaz fryzur, laserów i muzyki miał miejsce na scenie głównej w niedzielę, drugiego dnia targów. W niesamowitym widowisku twórcy wykorzystując nowości produktowe marki wykreowali fantastyczne stylizacje, których dopełnieniem było niezwykłe show laserów i muzyki. Zebranych uczestników w ten niezwykły świat przyszłości – FUTURE Mila wprowadził wspaniały Nick Sinckler, który w rytm największych muzycznych hitów rozpalał zmysły widzów.

W trakcie show zespół Mila Professional: Justyna Głowa, Katarzyna Olejarczyk i Małgorzata Talarowska pod przewodnictwem Dyrektora Kreatywnego marki Bartosza Bronowickiego, na oczach widzów tworzył niebanalne fryzury, prezentując swoje ogromne doświadczenie, umiejętności i artystyczne podejście. Fryzjerzy wprowadzili uczestników w niezwykły świat koloryzacji i strzyżenia, prezentując najnowsze trendy przy pomocy farb serii MILATON, które dają gwarancję głębokiego i trwałego koloru. Odkrywając świat kolorów Mila przekazywali także swoje wyobrażenie przyszłości, które jest tak ważne w filozofii marki oraz w procesie tworzenia nowych produktów i kolekcji marki Mila Professional.

Cała kolekcja została stworzona przez wyobraźnię. Wyobraźnia jest czymś czego nie da się policzyć, skalkulować, obrać w miarę. Wyobrażenie przyszłości tworzy coś czego nie widzieliśmy wcześniej, tylko nasz umysł może zbudować przyszłość. Przyszłość to każdy dzień, nowe wyzwania i nowe oczekiwania. Dlatego chciałbym Wam przedstawić nasze wyobrażenie przyszłości. Przyszłość według Mila Professional. – Bartosz Bronowicki, Dyrektor Kreatywny Mila Professional

Wydarzenie to było niebanalną fuzją prezentacji nowoczesnych fryzur, cennej wiedzy zdobytej z rąk specjalistów z artystycznym i wywołującym zachwyt pokazem, który wprowadził uczestników eventów w przyszłość – FUTURE fryzjerstwa.

Więcej na: www.milapro.eu

Na podstawie materiałów Mila Professional

23 kw. 2019