Nowa odsłona Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair

Nowa odsłona Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

FESTIWAL_HAIRFAIR_220X110 — kopiaWszystko wskazuje na to, że już w tym roku wszyscy będziemy uczestniczyć w kolejnej rewolucji w historii Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair. Ta doskonale znana, świetnie rozwijająca się i zaskakująca z roku na rok impreza branży fryzjerskiej odbędzie się w zupełnie nowej odsłonie!

Zapraszamy do współtworzenia przyszłości Festiwalu w nowym miejscu – oto następuje bowiem wielki powrót do Katowic, do najnowocześniejszej hali wystawienniczej w kraju,  w samym sercu miasta, i dzieje się właśnie w tym roku! Wraz z setkami najważniejszych osób w branży, sympatykami Festiwalu, miłośnikami fryzjerstwa, aktywnymi fryzjerami stylistami, artystami światowego formatu, mistrzami i uczniami… spotkamy się w Katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK & Spodek).

Wraz z nową lokalizacją impreza zyskuje absolutnie wyjątkową przestrzeń i możliwości dalszego rozwoju, ponieważ organizatorzy już teraz zapowiadają rewolucyjne zmiany zmierzające do zaspokojenia zawodowych potrzeb najbardziej wymagających profesjonalistów.

Co już wiemy?

Festiwal odbędzie się w dniach 26-27 listopada 2016 r. w Katowicach, w obiekcie Międzynarodowego Centrum Kongresowego (pl. Sławika i Antalla 1; obok Spodka).

W programie znajdą się m.in.:

SCENA GŁÓWNA ARTISTS & SHOWS – najlepsze pokazy gwiazd fryzjerstwa w skali kraju, Parada Szkół fryzjerskich, ponad 20 pokazów fryzjerskich.

EDU STAGE – edukacyjna scena techniczna z prezentacjami fryzjerskimi krok po kroku, ponad 10 pokazów technicznych.

SZKOLENIA WARSZATOWE VIP – światowi styliści: WARSZTATY Z GWIAZDĄ.

PREMIERY RYNKOWE – najnowsze trendy branżowe, nowości produktowe, techniki fryzjerskie, urządzenia i wyposażenie salonów.

PANEL EDUKACYJNY – wykłady prowadzone w multimedialnych salach konferencyjnych.

MISTRZOSTWA FRYZJESKIE – TOP CITY – kategoria kreatywna MASTER; kategoria męska BARBER STYLE.

MISTRZOSTWA dla juniorów – KONKURS FRYZJERSKI O PUCHAR ŚLĄSKA.

PASAŻ TARGOWY – stoiska czołowych marek fryzjerskich: kosmetyki, akcesoria, wyposażenie, media, akademie fryzjerskie. Ponad 500 marek prezentowanych na targach.

Już teraz zapowiadamy i zapraszamy: XVI FESTIWAL Hair Fair & Beauty Fair: to właśnie tam dzieją się rzeczy najważniejsze dla  fryzjerstwa!

www.festiwalfryzjerski.pl

Na podstawie materiałów Festiwalu

 

29 kw. 2016