Odwiedź targi fryzjerskie LOOK i bądź najlepszy!

Odwiedź targi fryzjerskie LOOK i bądź najlepszy!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

fotobueno_LOOKbeautyVISION_22.04.2017_druk (328)Przed nami największe w Polsce wydarzenie fryzjersko-kosmetyczne, które dla wielu fryzjerów jest ważnym elementem w rozwoju kariery zawodowej. Targi LOOK odbędą się w weekend 24-25 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

„Bądź najlepszy!” – to hasło zbliżających się targów fryzjerskich LOOK. Event daje ambitnym fryzjerom możliwości rozwijania swoich umiejętności, a nawet zdobycia międzynarodowej sławy. Biorąc udział w targach, masz okazję poznać nowe trendy, spotkać się z najlepszymi stylistami, możesz wziąć udział w prestiżowych konkursach oraz kupić topowe produkty w atrakcyjnych cenach. Co więcej, wydarzenie jest połączone z targami kosmetycznymi beautyVISION, dzięki czemu będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowinkami branży beauty! Na obu imprezach pojawi się ponad 400 renomowanych marek!

Fryzjerskie must have

Poznańskie targi to wyjątkowa okazja, aby poznać szeroki przekrój produktów, a także poszerzyć wiedzę o nowych, ciekawych brandach. Wystawcy zaprezentują preparaty do włosów (kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne), wyposażenie salonów (akcesoria, meble, materiały higieniczne, ozdoby), wyroby perukarskie i inne niezbędne produkty w pracy fryzjera. Ważną nowością będzie aleja barberów, wypełniona stylowymi kosmetykami oraz gadżetami.

Sławne osoby na wyciągnięcie ręki

Na stoiskach, obok nowych produktów, zobaczysz liczne prezentacje, a także spotkasz się z gwiazdami fryzjerstwa. W ubiegłych latach gośćmi targów byli m.in. Andrzej Wierzbicki, Tomasz Schmidt czy Maciej Maniewski. Impreza cieszy się również dużym zainteresowaniem celebrytów, którzy promują swoje linie kosmetyków. W 2017 roku ze swoimi fanami spotkali się Edyta Górniak, Margaret, Cleo, Michał Szpak, Agnieszka Kaczorowska, Rafał Maślak i Rafał Jonkisz.

Konkursy, które zapewnią Ci prestiż

Pierwszego dnia targów LOOK odbędzie się kolejna edycja KREATORA – jednego z najważniejszych konkursów fryzjerskich w kraju. Udział w rywalizacji jest szansą na błyskawiczny rozwój kariery dla kreatywnych stylistów fryzur. Do tegorocznych tematów należą m.in.: stylizacja zainspirowana twórczością Mondriana (kategoria NEW LOOK) czy „wpleć sznurek” (kategoria ART&HAIR). Uczestnicy powyższych kategorii zostaną podzieleni na dwa poziomy: I – osoby, które nie otrzymały dotychczas nagród w żadnym konkursie dla fryzjerów, poziom II – master – gdzie uczestnicy zdobyli już nagrody o randze regionalnej, ogólnokrajowej lub ogólnoświatowej. Fryzjerzy będą mieli również okazję dać upust swojej wyobraźni w ramach kategorii KIDS CRAZY HAIR. Ważną częścią KREATORA jest też konkurencja BeautyLIVE!, w której fryzjerzy losują na scenie modelki i przystępują do działania bez wcześniejszego przygotowania.

W czasie targów odbędą się inne, równie ważne konkursy dla fryzjerów. Specjaliści z całego kraju będą ze sobą rywalizować w Mistrzostwach Polski Master of Beauty, w konkurencjach: Fryzjerstwo, Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów, Barbering oraz Stylizacje. LOOK to także miejsce szkoleń i pokazów. Najnowsze trendy w cięciu i koloryzacji zobaczycie na scenie głównej oraz na szkoleniach Look and Learn.

Szczegóły na temat targów znajdziecie na stronie organizatora: www.look.mtp.pl oraz na fanpage’u wydarzenia.

Już dziś możecie kupić bilet na targi na stronie www.look.mtp.pl

Na podstawie materiałów MTP

14 mar 2018