Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski Open Hair Cup

Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski Open Hair Cup

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

IMG_5644Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra zajęła 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie Open Hair Cup, który odbywał się w Gdańsku.

Jesienią minionego roku w Gdańsku podczas targów Uroda miała miejsce kolejna edycja Open Hair Cup Otwartego Konkursu Międzyszkolnego o Statuetkę Przechodnią dla Najlepszej Szkoły Fryzjerskiej w Polsce.

Konkurs przeznaczony jest dla drużyn składających się z trzech osób – reprezentantów danej szkoły. Konkurencja odbywa się na modelkach.

Tematem przewodnim konkursu był „Ekstrawaganckie elegancja luksus Styl Glamour”.

Anagra Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa po raz trzeci brała udział w konkursie Open Hair Cup. W 2017 roku szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4, którzy łącznie zdobyli tyle punktów, co pozwoliło zdobyć 3 miejsce dla szkoły. W 2018 roku szkołę reprezentowali również uczniowie klasy 4, udało im się wygrać i zdobyć Statuetkę Przechodnią dla najlepszej szkoły fryzjerskiej w Polsce dla Łódzkiej Szkoły Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra.

W ostatniej edycji konkursu szkołę po raz kolejny reprezentowali uczniowie klasy 4: Weronika Radoszewska, Martyna Szwedzka i Martyna Kowalska. Ponownie najlepszą szkołą fryzjerską w Polsce w konkursie Open Hair Cup okazała się Anagra Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa. Było to drugie zwycięstwo z rzędu i z tego względu Statuetka Przechodnia zostaje już na stałe w szkole Anagra. Nikt do tej pory tego nie dokonał. W tym roku Anagra stanie przed szansą wygrania konkursu Open Hair Cup po raz trzeci z rzędu, co ogólnie w konkursach fryzjerskich w Polsce bardzo rzadko się zdarza.

Na podstawie materiałów Szkoły – Anagra Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa

14 sty 2020