Pierwsze urodziny salonu Dawida Krynickiego

Pierwsze urodziny salonu Dawida Krynickiego

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

DSC_6326Wyjątkowy pokaz fryzjerski 122 metry nad Warszawą

Performance fryzjerski z pokazem stylizacji fryzur na żywo, zdumiewające kreacje, paryski szyk i zabawa na trzydziestym pierwszym piętrze. Tak świętowano pierwsze urodziny salonu Dawida Krynickiego, których partnerem strategicznym była marka Balmain Hair.

W piątek, 18 października klienci i przyjaciele Dawida Krynickiego oraz przedstawiciele mediów spotkali się, by świętować urodziny tego wyjątkowego salonu. W ciągu dnia przy muzyce na żywo płynącej z pianina i kontrabasu rozbrzmiewały dyskusje o sztuce fryzjerskiej, stylizacji fryzur i pielęgnacji. Dzięki luksusowej marce, która na co dzień gości w salonie – Balmain Hair Couture, goście mogli poczuć nuty zapachowe prosto z Paryża, a także dowiedzieć się, dlaczego Dawid wybrał właśnie te kosmetyki.

Punkt kulminacyjny wydarzenia miał miejsce wieczorem, na trzydziestym pierwszym piętrze jednego z warszawskich wieżowców, z dachu którego można podziwiać widok na panoramę Warszawy. Klub The View udostępnił swoją przestrzeń na pokaz fryzur przygotowany przez Dawida wraz z jego zespołem stylistów. Całość wizerunku dopełniła polska marka – La Mania, a samą stylizację kolekcji przygotowała Magda Jagnicka.

Gdy część oficjalna i performance fryzjerski dobiegły końca, przyszedł czas na toast i tort. Stali klienci i goście obsypali Dawida kwiatami i słowami uznania.

Foto: Ramiz Gasanow

Na podstawie materiałów Organizatora

15 lis 2019