Po raz pierwszy w Polsce – Luigi Martini na LOOK

Po raz pierwszy w Polsce – Luigi Martini na LOOK

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Bez wątpienia to będzie najważniejsze wydarzenie w świecie fryzjerskim – Forum Fryzjerstwa Look 2015, które odbędzie się 18-19 kwietnia. A także show długo oczekiwanego, włoskiego stylisty fryzur oraz dyrektora artystycznego marki SENS.US – Luigi Martini, który zaprezentuje podczas targów swoją najnowszą kolekcję.

Pełne ekspresji pokazy gwiazd fryzjerstwa z kraju i zagranicy, żywiołowe stylizacje nowoczesnych fryzur oraz emocjonująca rywalizacja najlepszych mistrzów nożyczek i grzebienia – to wszystko czeka uczestników największych w Polsce profesjonalnych targów fryzjerskich i kosmetycznych LOOK, które odbędą się w Poznaniu w weekend 18-19 kwietnia 2015. Tegoroczna edycja z pewnością zaskoczy zwiedzających swoją atrakcyjną ofertą.

Po raz pierwszy na targach LOOK wystąpią tak znane i wybitne gwiazdy. SENS.US zagości na Scenie Głównej w Alei Lipowej w niedzielę 19 kwietnia i zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję. To właśnie Luigi Martini, dyrektor artystyczny marki SENS.US przedstawi kolekcję wiosna/lato 2015 o nazwie „Wonderland”, w tym nowatorskie techniki cięć i koloryzacji włosów. Nowa kolekcja jest podróżą do świata cudów w poszukiwaniu kobiet o wielu twarzach.

Luigi Martini to międzynarodowy stylista i dyrektor artystyczny marki SENS.US. Kreator fryzur, nieustannie poszukujący nowych pomysłów, otwarty na wszystko, co niebanalne i ciekawe. Posiada siedemnaście lat doświadczenia w branży beauty. Pracował jako międzynarodowy stylista i instruktor dla wielu znaczących firm. Właściciel kilku salonów fryzjerskich we Włoszech, które odnoszą znaczące sukcesy. Jest cenionym ekspertem w branży. Uczestnik prestiżowych, znanych na całym świecie pokazów fryzjerskich oraz imprez edukacyjnych.

Show z jego udziałem będzie niesamowitym widowiskiem, zaskoczeniem oraz okazją do spotkania ze światowymi trendami we fryzjerstwie.

 

 

 

 

Ponadto, podczas targów SENS.US Polska zaprezentuje swoje nowe, innowacyjne i kreatywne stoisko firmowe, na którym będzie można spotkać się, porozmawiać z naszymi ekspertami oraz opiekunami marki. Podzielimy się z wami praktycznymi informacjami na temat produktów. Oczywiście spotkanie takie to również okazja do wymiany doświadczenia, wzajemnej inspiracji, ale też branżowej integracji. Co więcej to właśnie podczas targów zaprezentujemy naszą nową linię poręcznych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

To doskonała okazja do poznania świata SENS.US bliżej.

www.ilovesensus.pl

Na podstawie materiałów SENS.US

23 mar 2015