Pokaz Fashion.Week Trend Report

Pokaz Fashion.Week Trend Report

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

FW-38Pokaz FASHION.WEEK Trend Report już za nami! Craig Hughan i Massimo Morello, KEVIN.MURPHY STYLE.MASTERS zaprezentowali trendy obecne na światowych wybiegach.

To był jeden z ciekawszych wieczorów ostatnich miesięcy! Najnowsze trendy pochodziły z pokazów projektantów m.in. z Paryża, Pragi, czy Melbourne. Poza ośmioma modelkami i dwoma modelami, którzy pojawili się na scenie, mogliśmy obejrzeć filmy zza kulis i podejrzeć pracę samego Kevina Murphy’ego!

Trendem dominującym na wybiegach zarówno europejskich, azjatyckich, jak i australijskich były włosy ułożone mocno przy skórze i fryzury uniwersalne – bardzo podobne stylizacje kobiet i mężczyzn. Niektórzy projektanci, jak np. Bowie Wong – postanowili przeciwstawić się trendom – u niego dominowały fryzury pełne objętości i tekstury, oraz mocno widoczne inspiracje Azją.

Ta ogromna dawka świetnego fryzjerstwa została nam zaserwowana w pięknym otoczeniu pałacu na ul. Foksal w Warszawie, a po pokazie, w cudownej atmosferze można było porozmawiać z Craigiem i Massimo – twórcami tych fenomenalnych stylizacji. Już nie możemy doczekać się wiosenno-letniego raportu z kolejnych pokazów!

www.kevinmurphy.pl

Na podstawie materiałów A&M Premium Distribution

24 lis 2015