Premiera na żywo nowej kolekcji Davines

Premiera na żywo nowej kolekcji Davines

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

W środę, 20 stycznia, o 18:30 na Davines Channel na YouTube marka zaprezentuje nową kolekcję Light. Time&Colour, autorstwa Toma Connella. Dyrektor artystyczny Davines na żywo przedstawi looki – efekty kilkumiesięcznej pracy, w której śmiało wykraczał poza granice fryzjerstwa.

Co wspólnego ma stylizacja włosów, moda, muzyka, architektura i design? Ich liczne odniesienia umożliwiają interpretację indywidualności każdej kobiety – taką próbę podejmuje Tom Connell, dyrektor artystyczny marki Davines. Stylista bada punkty wspólne fryzjerstwa i pokrewnych dziedzin sztuki w ramach projektu kulturowego Portrety ludzi (Portraits of People). Efektem jego pracy jest kolekcja Light. Time&Colour.

Fryzjer w najnowszej kolekcji odszedł od fotografii cyfrowej na rzecz klasycznej, filmowej, która naprawdę odzwierciedla to, kim jest dana osoba. Looki powstały przy wykorzystaniu naturalnego światła. Connell dodatkowo zrezygnował z retuszu, aby podkreślić autentyczność postaci.

Sprawdź, jak marka Davines przekonuje, że stylizacja włosów może być dziełem sztuki. Obejrzyj premierę najnowszej kolekcji.

Kiedy: Środa, 20 stycznia 2021, 18:30

Gdzie: Davines Channel, YouTube

https://www.youtube.com/user/DavinesChannel

Na podstawie materiałów Davines

15 sty 2021