Premiera najnowszej kolekcji Kemon AVALON#18

Premiera najnowszej kolekcji Kemon AVALON#18

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

kemon_narvil_18_458Marka Kemon, Granat i Kosmos, trendy 2018, najnowsza kolekcja – czyli AVALON#18 !

Kilka miesięcy przygotowań, ciężka praca, zaangażowanie, wiele emocji, aż w końcu – efekty i satysfakcja – mimo że premiera kolekcji Avalon #18 już za nami, my nadal z dumą żyjemy tym dniem.

Zespół stylistów marki Kemon pod przewodnictwem dyrektora artystycznego Andrzeja Kawuloka przygotował wyjątkową kolekcję, pełną inspiracji i emocji, która będzie towarzyszyła nam przez obecny sezon. Całość w oparciu o dwie odsłony: granat oraz kosmos. Oba z nurtów uświetnione zostały artystycznymi pokazami tanecznymi w wykonaniu zespołu Roberta Kochanka „TheOnes brk”. O stylizacje zadbała, zawsze obecna z marką Kemon, nietuzinkowa – Waleria Tokarzewska-Karaszewicz.

Gościem specjalnym był światowej sławy, włoski stylista Richard Thompson, który po raz kolejny zaprezentował zaskakujące trendy, natomiast wieczór upłynął nie tylko w doborowym towarzystwie, ale także przy dobrej muzyce – w wykonaniu zespołu Pectus.

Poza słowami najlepszym podsumowaniem wydarzenia są oczywiście zdjęcia. Zapraszamy na relację i dziękujemy wszystkim obecnym za udział w tym ważnym dla nas wydarzeniu.

Zobacz więcej zdjęć

Na podstawie materiałów Kemon

 

 

 

 

22 mar 2018