Progress Września na targach Look & BeautyVision

Progress Września na targach Look & BeautyVision

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

progress-na-look2016Tragi fryzjersko-kosmetyczne w Poznaniu to ekscytujące dni, kipiące bogactwem wydarzeń, konkursów, prezentacjami nowych rozwiązań kosmetycznych i atrakcji fryzjerskich.
Na stoisku Progress Września wyeksponowane zostały kosmetyki Kosswell, Artistique, RefectoCil oraz nożyczki 3 Claveles i akcesoria fryzjerskie xhair oraz nowość, która od razu zdobyła uznanie komisji targowej i została nagrodzona ZŁOTYM MEDALEM MTP 2016 – BEAUTYLASH seria kosmetyków do stylizacji koloryzacji i pielęgnacji brwi oraz rzęs.

Jak zawsze nasz team służył radą i fachową pomocą. Dziękujemy za miłe słowa, pochwały i pozdrowienia – jest to dla nas bardzo cenne i motywujące.

„Włosy – eksplozja zmysłów” pokaz dla marki Artistique
Na scenie głównej Thilo Reichenbächer (wyróżniony nagrodą TOP SALON  2016 na targach fryzjerskich w Dusseldorfie) – stylista marki ARTISTIQUE, pokazał swoją artystyczną duszę, przenosząc emocje na włosy. Stylizacje w jego wykonaniu były mocne, mimo to nawiązujące do natury, pobudzające zmysły i wyobraźnię, ale i odzwierciedlające duszę. Techniki wybrane przez stylistę, eksperymenty z długością włosów oraz kolorem pozwoliły klasycznym fryzurom nadać unikalny charakter, a co najważniejsze wydobyć piękno modelki i podkreślić je.

Pokaz kolekcji fryzur Olgi Sobocińskiej
Najnowszą kolekcję fryzur pokazała na scenie stoiska Progress Września ambasadorka marki ARTISTIQUE Olga Sobocińska. Prezentowane przez nią fryzury powstały z myślą o kobiecie odważnej, nowoczesnej i puszkującej własnego stylu. Licznie zgromadzona publiczność mogła poznać techniki upięć i cięć, które pokazały jak wiele uroku dodaje perfekcja.

Na scena firmy Progress Września gościła także Małgorzata Pawelska wykonująca zabieg RefectoCil trwałe podkręcenie rzęs z pogłębieniem koloru przy użyciu najnowszego, rewelacyjnego produktu RefectoCil Sensitive – ta innowacyjna formuła farby pozwala koloryzować brwi i rzęsy nawet wyjątkowo wrażliwym klientom.

www.progress.wrzesnia.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

 

 

17 maj 2016