Progress Września na targach Look i BeautyVision

Progress Września na targach Look i BeautyVision

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

banner-look-201518 i 19 kwietnia w Poznaniu odbyły się największe i najbardziej prestiżowe targi fryzjersko-kosmetyczne w Polsce: Look i BeautyVision.

Firma Daniela Więcka P. H. Progress z Wrześni już kolejny raz, jak co roku od 2003, wzięła udział w tym cieszącym się popularnością w kraju i zagranicy wydarzeniu.

Firma Progress przedstawiła swoje produkty na trzech stoiskach. Jedno z nich stanowiło prezentację kosmetyków RefectoCil (Złoty Medal w 2014 r.) przeznaczonych do pielęgnacji brwi i rzęs. Natomiast kolejne dwa poświęcono fryzjerstwu, poczynając od przedstawienia i sprzedaży profesjonalnych kosmetyków i sprzętów wybranych firm: ARTISTIQUE (Złoty Medal za farby w 2013 r. oraz Złoty Laur Wybór Konsumenta w 2014 r.), KOSSWELL, 3CLAVELES oraz XHAIR, a wieńcząc całe wydarzenie targowe pokazami wybitnych specjalistów z branży. Scena firmy Progress Września zebrała rzeszę publiczności podziwiającą Gosię Pawelską wykonującą koki oraz Olgę Sobocińską prezentującą najnowsze trendy w strzyżeniach i upięciach. Robert Wypych wykonał na głównej scenie pokaz awangardowych fryzur wieczorowych i jak zwykle zaskoczył publiczność artystycznym podejściem do pokazu.

Celem firmy Progress na tegorocznych targach było przedstawienie nowości kosmetycznych: Refectocil Sensitive, Freak Direct Colors, Kosswell Crystal Blue Gum oraz Curl Trainer, a szczęśliwym finałem otrzymanie nagrody – Złotego Medalu za barwną serię Freak firmy Artistique przeznaczoną do stylizowania najmodniejszych fryzur.

Targi LOOK & BEAUTY VISION 2015 to dwa ekscytujące dni, kipiące bogactwem wydarzeń, konkursów, prezentacjami nowych rozwiązań kosmetycznych i atrakcji fryzjerskich.

www.progress.wrzesnia.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

22 kw. 2015