Progress Września na targach Look i BeautyVision

Progress Września na targach Look i BeautyVision

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

2017.04.23 Targi Fryzjerskie_ewaso_14Tragi fryzjersko-kosmetyczne w Poznaniu to fascynujące dni, kipiące bogactwem wydarzeń, konkursów, prezentacjami nowości kosmetycznych i fryzjerskich. Nie mogło na nich zabraknąć firmy Progress Września i jej marek.

Na stoisku Progress Września wyeksponowane zostały kosmetyki Kosswell, Artistique, RefectoCil oraz nożyczki fryzjerskie 3 Claveles i akcesoria fryzjerskie xhair.

Nasze pokazy na scenie przyciągnęły szeroką publiczność. Kreatywne cięcia i odważne kolory Freak Direct Colors marki Artistique w sobotę zaprezentowała Katarzyna Duchoń. Dopełnieniem pokazu była prezentacja koloryzacji na kole – to technika dla poszukujących innowacji i rozwoju swoich usług. Strzyżenia męskie i stylizacje Freak i Youstyle zaprezentował w sobotę Sebastian Szafraniak, który podkreślał jak ważne i kluczowe jest dla salonu stosowanie przy stylizacjach produktów najwyższej jakości, wiarygodnych i sprawdzonych. W niedzielę Olga Sobocińska z pokazem Artistique Spring&Summer pokazywała, jakie możliwości kolorystyczne daje praca na  Artistique Freak Direct Colors. Piękne pastele i misterne stylizacje, tego oczekują dzisiejsi klienci i właśnie ten temat poruszyła w swoim pokazie Olga. Jarosław Balcar na swojej modelce w niedzielę zaprezentował magiczną koloryzację, upięcia i nowatorskie stylizacje.

Stoisko na hali Beauty Vision to zabiegi RefectoCil – trwałego podkręcenia rzęs, koloryzacja brwi i rzęs oraz nowość paski do depilacji brwi.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy się z Wami, drodzy  Klienci, spotkać  podczas tegorocznych targów w Poznaniu. Dziękujemy za wszystkie inspirujące rozmowy, które motywują nas do codziennej pracy.

www.progress.wrzesnia.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

 

26 maj 2017