Najnowsze fryzjerskie trendy na Hair On Stage Davines

Najnowsze fryzjerskie trendy na Hair On Stage Davines

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

hair-on-stage-plakatZespół ALLiLON z Londynu, Filip Galas, Rafał Potomski, trenerzy Davines – po raz pierwszy w Polsce, na jednej scenie spotkają się największe osobowości świata fryzjerskiego związane z włoską marką. Hair On Stage już 25 września 2016 r. w Warszawie.

Allilon wzywa do zmian
Jak bardzo możemy zmieniać otaczającą nas rzeczywistość przekonamy się podczas show ALLiLON. Po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć najnowszą kolekcję londyńskiego teamu, zatytułowaną „Change”. Pedro Inchenko, Kate Hussey – styliści z Akademii ALLILON w Londynie, oraz Madleine Murphy – główna kolorystka ALLiLON to wyjątkowe postaci dla fryzjerów z całego świata, ponieważ to właśnie oni tworzą i rozwijają nowe ścieżki we współczesnym fryzjerstwie. Od lat pozostają w czołówce autorów najciekawszych, najbardziej przełomowych i wizjonerskich fryzur damskich. Jaką mają propozycję dla kobiet na najbliższy sezon, dowiemy się już niebawem.

25 lat pracy z włosami – „CV” Filip Galas
Filip Galas – autor scenicznego wizerunku gwiazd, twórca licznych międzynarodowych kolekcji, ambasador linii Your Hair Assistant Davines zaprezentuje kolekcję „Gradient” oraz najnowszą – „CV”. Zauważalną cechą prac Filipa jest precyzyjne strzyżenie z optymalnymi proporcjami, dopełnione perfekcyjną koloryzacją i lekkim naturalnym wykończeniem. Filip na scenie wykona fryzury z kolekcji.

Po drugiej stronie lustra. Czy to aby na pewno sen? „Dream” Rafała Potomskiego
Rafał Potomski – fryzjer wielokrotnie współpracujący z polskimi teatrami, ambasador linii More Inside Davines. 25 września zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję „Dream”. Propozycje powstawały w oparciu o nurt czasów wiktoriańskich – jedną z najważniejszych tendencji  tego sezonu. Filmowa realizacja kolekcji została zaprezentowana podczas tegorocznego Festiwalu Netia Off Camera.

Trenerzy Davines na scenie
Podczas show Davines nie może zabraknąć również i trenerów marki. Tomasz Bronowicki – National Master Trainer Davines, Adam Żolik i Małgorzata Piechocińska – Trenerzy Regionalni Davines, edukują fryzjerów z całej Polski i pomagają im w ich rozwoju zawodowym. To właśnie oni dzielą się z fryzjerami z całej Polski nowościami w zakresie strzyżenia, pielęgnacji czy koloryzacji opracowanymi przez Angelo Seminarę – dyrektora artystycznego Davines, oraz Edoardo Paludo – ambasadora koloru Davines. Podczas Hair On Stage przedstawią inspiracje do nowego programu szkoleniowego Metodologia Strzyżeń.

Wydarzenie Hair On Stage już na stałe wpisało się w kalendarz fryzjerów włoskiej marki Davines. Każdego roku, w kilku miejscach na świecie, tysiące fryzjerów dzięki najlepszym stylistom, poznają obowiązujące trendy, którymi potem inspirują się w swojej codziennej pracy. W poprzednim roku odbyły się już spotkania Hair On Stage w Madrycie, Bolonii, Londynie, w Stambule oraz Warszawie.

Szczegółowe informacje i zapisy: 22 332 73 77
Zobacz więcej 

Na podstawie materiałów Davines

15 wrz 2016