RefectoCil na targach LNE w Krakowie

RefectoCil na targach LNE w Krakowie

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

dziękujemyZa nami kolejna, jubileuszowa edycja targów LNE, w której mieliśmy przyjemność brać udział wraz z Hurtownią fryzjersko-kosmetyczną PH Progress Września.

Podczas tych kilku targowych dni w Krakowie odnotowaliśmy olbrzymie zainteresowanie pokazami odbywającymi się na naszej scenie oraz produktami RefectoCil, które mogli Państwo zakupić w atrakcyjnych cenach.

Eventy targowe zawsze stanowią doskonałą okazję do rozmowy i spotkania z Państwem oraz prezentacji nowości, które od niedawna można nabyć na rodzimym rynku. Tym razem mogli Państwo stać się właścicielami nowoczesnych akcesoriów do stylizacji oraz koloryzacji. Są to min. poręczne paletki zakładane na dłoń oraz palec umożliwiające swobodny zakres ruchów podczas zabiegów, a także komplety pałeczek i szczoteczek do aplikacji.

Jest nam niezmiernie miło z powodu wyśmienitej frekwencji i inspiracji, którą czerpiemy ze wspólnie spędzonego z Państwem czasu! Kochani Klienci widzimy się na kolejnej edycji wiosną 2020r. Liczymy na Waszą obecność! Do zobaczenia!

Fotorelacja z targów

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony: www.refectocil.pl lub Facebook’a: @RefectoCilPolska

Oficjalny partner marki w Polsce: www.progress.wrzesnia.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

15 lis 2019