„Reset” – niezwykłe widowisko kreatywnego zespołu X-presion

„Reset” – niezwykłe widowisko kreatywnego zespołu X-presion

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Zespół kreatywny X-presion to autorzy nowatorskiej tzw. pikselowej techniki koloryzacji, którą zachwycili się fryzjerzy na całym świecie. W tym roku hiszpańska grupa obchodzi swoje 15-lecie. Z tej okazji styliści przygotowali niezwykłe widowisko, do którego zapraszają całą branżę – różne marki, fryzjerów, media.

„Reset” to niezwykłe, pełne pozytywnej energii wydarzenie, które połączy fryzjerstwo, muzykę i aktywną medytację. To będzie największe przedstawienie w historii fryzjerstwa – wszyscy uczestnicy połączeni jedną duszą, jedną miłością, jedną pasją.

Zmień swój sposób myślenia. Bądź częścią zmiany! Przeżyj niesamowite wydarzenie. To nie będzie zwykły pokaz fryzjerski, jak mówią styliści X-presion: „Chcemy zmienić energię, którą wszyscy żyjemy na całym świecie i przekształcić ją w pozytywne myślenie, chcemy szerzyć radość. To najważniejszy program w naszym życiu”.

Podczas tego niezwykłego spotkania online 18 października zaprezentowane zostaną nie tylko kultowe już prace zespołu, ale też nowa ekskluzywna kolekcja. Do tego uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesji aktywnej medytacji dzięki SUCO.

POŁĄCZ SIĘ Z POZYTYWNĄ ENERGIĄ, ABY ZMIENIĆ NASZ ŚWIAT

Czego potrzebujesz? Połącz się z bezprzewodowymi słuchawkami lub głośnikiem. Postaraj się uzyskać najlepszą możliwą jakość dźwięku. Zwolnij trochę miejsca w domu, abyś mógł się swobodnie poruszać. Wejdź na: www.head-hackers.com

To będzie 60 minut czystej radości. Najpiękniejsze doświadczenie, jakiego doznałeś we fryzjerstwie. Połącz się z najbardziej otwartymi fryzjerami z całego świata.

Niedziela, 18 października 2020 – 16:30

Bilety: 20 € na www.head-hackers.com

Więcej informacji: www.head-hackers.com, e-mail: educacion@x-presion.eu, www.x-presion.eu

Na podstawie materiałów Organizatorów

01 paź 2020