Różowa siła Kevin.Murphy

Różowa siła Kevin.Murphy

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Kampania na rzecz walki z rakiem piersi wspólnie z Federacją Stowarzyszeń Amazonki.

W Polsce cały czas wzrasta ilość zachorowań na raka piersi. Diagnozę każdego roku słyszy prawie 20 tysięcy kobiet. Jest to choroba zaliczana do grupy chorób cywilizacyjnych, a na zachorowalność mogą wpływać tak samo predyspozycje genetyczne, jak i stress oraz niezdrowy styl życia. Dlatego równie ważne jak wczesna profilaktyka, jest redukcja negatywnych czynników wpływających na ujawnienie się choroby.

W tym roku październikowa kampania Różowa siła KEVIN.MURPHY będzie miała swoją kolejną odsłonę pod hasłem POSITIVELY.PINK. Przez cały miesiąc KEVIN.MURPHY na swoich kanałach social mediowych, w ramach wsparcia walki z rakiem piersi, będzie edukować w zakresie profilaktyki, propagować pozytywne myślenie oraz techniki redukcji stresu oraz przedstawiać sylwetki kobiet, które wygrały z chorobą a ta walka okazała się dla nich przełomowym momentem w życiu. Wszystko po to, by w tych trudnych momentach nauczyć kobiety dbać także o sferę psyche, która odgrywa bardzo ważną rolę w walce z chorobą.

RÓŻOWA SIŁA KEVIN.MURPHY to także wsparcie finansowe. Część dochodu z październikowej sprzedaży wszystkich różowych produktów KEVIN.MURPHY zostanie przekazana Federacji Stowarzyszeń Amazonki.

Kevin Murphy – właściciel marki i ikona fryzjerstwa, zaprojektował apaszkę, na której zapisał pozytywne przesłanie dla wszystkich walczących i wspierających osoby walczące z rakiem piersi. Ta wyjątkowa apaszka dostępna będzie w zestawie POSITIVELY.PINK wraz z serią ANGEL. Może być stosowana jako ozdoba do włosów, chustka na rękę, poszetka czy ozdoba torebki. Wszystko po to, by nagłośnić problem występowania raka piersi, edukować i wspierać.

Produkty dostępne w najlepszych salonach fryzjerskich w całym kraju oraz na www.hair2go.pl

Na podstawie materiałów A&M Premium Distribution

03 sie 2020