Salon International

Salon International

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Londyn, 15-17 października 2016 r.

Jesienne targi w stolicy Wielkiej Brytanii to bez wątpienia jedna z ważniejszych branżowych imprez. Od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ze względu na bogatą ofertę i prezentacje sztuki fryzjerskiej w wykonaniu elity brytyjskiego fryzjerstwa.

Odwiedzający centrum targowe mogli obejrzeć najnowsze produkty, urządzenia i akcesoria potrzebne w codziennej pracy w salonie oraz poznać nowe tendencje i technologie w naszej branży.

Fryzjerzy z całego świata uczestniczyli w pokazach najlepszych akademii fryzjerskich oraz w seminariach i szkoleniach prezentujących chociażby techniczne szczegóły dotyczące strzyżeń, koloryzacji czy upięć z premierowych kolekcji fryzur.

Nie zabrakło też propozycji szkoleniowej dla właścicieli i menedżerów salonów, którzy mogli wziąć udział w seminariach podpowiadających, jak z sukcesem funkcjonować na rynku usług fryzjerskich.

Jak podkreślają sami fryzjerzy, londyńskie targi to możliwość zdobycia nie tylko nowej wiedzy, ale również motywacji do pracy oraz ogromnej dawki inspiracji.

Kolejną edycję Salon International zaplanowano na 14-16 października 2017 r.

Na podstawie materiałów Salon International

07 lis 2016