Salon International 2021 – inspirujące seminaria

Salon International 2021 – inspirujące seminaria

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Już niebawem (1618 października) rozpoczynają się jedne z najważniejszych targów branżowych. Salon International to prawdziwe święto sztuki fryzjerskiej. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się seminaria look&learn, gdzie najlepsi styliści dzielą się swoją wiedzą, prezentując najnowsze trendy.

Spotkaj się z najlepszymi edukatorami w branży i poznaj techniki strzyżeń i koloryzacji, które będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy w salonie.

MAHOGANY, niedziela, 10.15–11.30

Mahogany, ekspert w dziedzinie koloryzacji, zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję „Nouvelle Vague”. Kolekcja zainspirowana jest francuskim ruchem sztuki filmowej Nouvelle Vague – ruch ten charakteryzował się odrzuceniem tradycyjnej kinematografii na rzecz eksperymentalnego, wizualnego stylu. Mahogany Creative Team zademonstruje najważniejsze klasyczne techniki cięcia i koloryzacji połączone z eksploracyjną mieszanką niewidzialnego rozłączenia, wewnętrznego teksturowania i nasycenia kolorów, w których tony się zderzają, ale nadal są ze sobą skorelowane.

PATRICK CAMERON, niedziela, 12.00–13.30

Ten mistrz upięć wystąpi na londyńskich targach już po raz 30. Podczas tego seminarium Patrick będzie odwoływał się do sukcesu swoich transmisji na żywo „Education in Isolation”, prezentując sześć niezwykłych stylizacji krok po kroku inspirowanych wyborami ulubionych fryzur przez widzów z ostatnich 80 tygodni cotygodniowego programu. Stylista opowie również o tym, jak w związku z pandemią, przekształcił swój biznes – założył studio, aby dotrzeć online do wielu tysięcy fryzjerów ze swoją unikalną marką edukacyjną. A to nie wszystko – Patrick podzieli się również swoimi doświadczeniami na temat tego, jak zostać edukatorem i influencerem w mediach społecznościowych i odnieść cyfrowy sukces.

AKADEMIA SASSOON, niedziela, 14.00–15.30

Akademia Sassoon jest w czołówce edukacji fryzjerskiej od ponad 65 lat. W tym roku międzynarodowy dyrektor kreatywny Mark Hayes zaprezentuje nową kolekcję, która pokazuje głębię i zakres talentów tkwiących w zespole kreatywnym Sassoon. Podczas tego seminarium będzie można poznać szczegóły nowych strzyżeń i koloryzacji, które zdefiniują trendy na przyszły sezon. Zespół jak zawsze będzie inspirował szerokim spektrum pomysłów zarówno w zakresie cięcia, jak i koloryzacji, łącząc modernistyczną czystość z kreatywnym eksperymentowaniem.

TONI&GUY, niedziela, 16.00–17.30

To seminarium to bez wątpienia pomysłowa, kreatywna edukacja. Każdy międzynarodowy dyrektor artystyczny Toni&Guy będzie prezentował inspirujące stylizacje, które zostały stworzone i sfotografowane przy użyciu eklektycznej mieszanki swobodnej ekspresji. Zespół przedstawi kreatywne cięcia, koloryzacje i stylizacje awangardowe. Zatrać się w wyobraźni i edukacji, poznaj fryzury, które zachwycą Twoich klientów i jednocześnie pozwolą Ci wyróżnić się na rynku.

Salon International odbywa się w ExCeL London w dniach 1618 października 2021 roku.

Aby kupić bilet, odwiedź www.salonshow.co.uk/tickets

Na podstawie materiałów Salon International

08 paź 2021