Salon International 2022

Salon International 2022

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Jedne z najpopularniejszych targów branżowych wracają w 2022 roku. Trzy dni pełne inspiracji i edukacji czekają na miłośników fryzjerstwa już w październiku!

Organizatorzy zapowiadają, że ta edycja będzie jeszcze większa i jeszcze lepsza niż przed rokiem: mnóstwo nowych nazwisk, inspirujący skład artystów i wiele więcej. Warto zapisać datę  8–10 października 2022 roku w swoim kalendarzu, przygotować listę zakupów i rozpocząć odliczanie do największego spotkania branży fryzjerskiej.

Jak zawsze sztuka i inspiracje zajmą centralne miejsce podczas londyńskich targów. Na odwiedzających czekają niezwykłe seminaria edukacyjne, prezentacje na stoiskach firmowych oraz własne sceny HJ: HJ Stage, Color Stage i Modern Barber Stage. W programie znajdą się też seminaria biznesowe dla osób prowadzących salony, aby przekazać im wiedzę potrzebną do dobrego zarządzania swoim biznesem w tych wymagających i i zmieniającym się czasach.

Londyńskie targi to również możliwość zapoznania się z premierowymi produktami i technicznymi nowinkami w branży.

Nie zabraknie też galerii finalistów konkursu HJ’s British Hairdressing Awards, sponsorowanego przez Schwarzkopf Professional. Możliwość obejrzenia kolekcji i pokazów wiodących stylistów to także doskonałe źródło wiedzy i inspiracji.

Dyrektor HJ, Jayne Lewis-Orr, mówi: – Wspaniale było wrócić do ExCeL London w zeszłym roku, a w tym roku Salon International zapowiada się na większy i lepszy niż kiedykolwiek. To naprawdę jedyne miejsce, w którym zarówno fryzjerzy, osoby prowadzące salony, jak adepci tego zawodu mogą znaleźć tyle inspiracji w jeden weekend. W najbliższym czasie będziemy ogłaszać więcej szczegółów na temat naszych targów, wydarzeń i pokazów.

Salon International odbędzie się w ExCeL London w dniach 8–10 października 2022 roku.

Bilety: www.salonshow.co.uk/tickets

Wszystkie bilety są dostępne tylko dla profesjonalistów i osób pracujących w branży fryzjerskiej.

Więcej informacji: www.saloninternational.co.uk

 Na podstawie materiałów Salon International

15 lip 2022