Salon International 2022 już w ten weekend!

Salon International 2022 już w ten weekend!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Przed nami trzy dni pełne fryzjerstwa w ExCeL London. Inspirujące seminaria, pokazy na różnych scenach, konferencja biznesowa i możliwość poznania najnowszych produktów, to tylko kilka powodów, dla których musisz odwiedzić targi numer jeden dla profesjonalistów z branży fryzjerskiej!

Odbywające się w dniach 8–10 października trzydniowe wydarzenie będzie celebracją tego, co najlepsze we fryzjerstwie w zakresie innowacji, kreatywności i edukacji, w tym:

Salon Live
Zainspirują was gwiazdy tegorocznej edycji Salon Live! W 2022 roku na scenę powrócą legendy fryzjerstwa: Sassoon Academy, TONI&GUY, Mahogany i Patrick Cameron. Czeka was mnóstwo inspiracji i spektakle prezentujące potencjał profesjonalnego fryzjerstwa, z wciągającą nauką obejmującą cięcie, kolor i stylizację.

Stages
Salon International może pochwalić się trzema scenami HJ: HJ Stage, Colour Stage i Modern Barber Stage – wszystkie z nich będą miały godne pozazdroszczenia składy, z różnorodną obsadą zarówno rodzimych, jak i międzynarodowych talentów fryzjerskich. Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak: Jack Howard, Heffy Wheeler, Jaymz Marsters, Gunel Kelly, Suzie McGill i zespół TONI&GUY oraz wiele innych.

Business Live
Salon International to także 12 inspirujących wykładów obejmujących spektrum aktualnych tematów, prowadzonych przez specjalistów i ekspertów z branży. Seminaria to potrzebna wiedza, praktyczne wskazówki oraz możliwość zadawania pytań i nawiązywania kontaktów, czyli istotna część weekendu dla każdego, kto chce się rozwijać zawodowo. W programie znalazły się wykłady najlepszych umysłów w branży, w tym Louis Byrne, Keri Blue, Kerry Mather i Vivienne Johns. Business Live sponsorowany przez NHBF odbędzie się przez wszystkie trzy dni targowe i nie można go przegapić!

Brands
Salon International to wszystkie cenione marki fryzjerskie pod jednym dachem! A wraz z nimi pojawią się nowe produkty i ekskluzywne oferty, ale także inspiracje, dzięki scenom na wielu stoiskach, na których będzie można zobaczyć pokazy, techniki i trendy w wykonaniu ambasadorów marek i gościnnych artystów. Wśród marek wystawiających się na targach są m.in.: Schwarzkopf Professional, Great Lengths, Dyson Professional, Denman, Crazy Color, Wahl i tegoroczny główny sponsor Zenoti.

The Gallery
Odwiedzający targi jako pierwsi zobaczą także prace finalistów konkursu HJ’s 2022 British Hairdressing Awards sponsorowanego przez Schwarzkopf Professional. Ta inspirująca galeria pokazuje kolekcje fryzjerskie każdego finalisty British Hairdressing Awards, a także urzekające prace uznanych nazwisk nominowanych do tytułu Session oraz British Hairdresser of the Year.

To wszystko i jeszcze więcej oferuje wydarzenie w samym sercu profesjonalnego przemysłu fryzjerskiego. Nigdy nie było lepszego czasu, aby odwiedzić  Salon International!

Salon International zaprasza w dniach 8–10 października 2022 r.

Bilety:  www.salonshow.co.uk/tickets

Foto: Salon International 2021

Na podstawie materiałów Salon International

06 paź 2022