Salon International – Patrick Cameron

Salon International – Patrick Cameron

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

HJ Salon International 2017

Patrick Cameron, jeden z bardziej popularnych i lubianych mistrzów fryzjerstwa, będzie obecny na targach Salon International i pokaże techniczne tajniki fryzur ze swojej kolekcji upięć pt. Heritage”.

Stylista jak zawsze zaprezentuje, jak wykonać fryzury krok po kroku, tak aby każdy mógł potem samodzielnie odtworzyć w salonie te niezwykłe stylizacje i upięcia długich włosów na każdą okazję.

Edukacja to moja pasja. – mówi Patrick. Informacja to władza, a moje przesłanie dla każdego, kto bierze udział w moich pokazach i seminariach, brzmi: „Zainwestuj w siebie, aby stworzyć swoją przyszłość”. Poznawanie technik jest bardzo ważne. Ciągła edukacja sprawia, że umiemy i wiemy coraz więcej, wzbogaca się też nasze doświadczenie, a to klucz do kariery w tym zawodzie. – podkreśla stylista.

Ten pochodzący z Nowej Zelandii fryzjer od lat motywuje i inspiruje fryzjerów na całym świecie, będąc prawdziwym mistrzem w stylizacji długich włosów. Jego entuzjazm i wiedza sprawiają, że jest doskonałym edukatorem w tej dziedzinie.

W poniedziałek 15 października podczas targów Salon International odbędzie się pokaz Patricka Camerona w godz. od 12.00 do 13.15, z biletami rozpoczynającymi się od 45 £ + VAT (w tym wstęp na pokaz) i specjalną ceną biletu studenckiego w wysokości 25 £ z VAT.

Salon International odbędzie się w ExCeL London w dniach 13–15 października 2018 r. Aby zarezerwować bilety, odwiedź stronę www.salonshow.co.uk/tickets

Na podstawie materiałów Salon International

07 sie 2018