Salony KEMON zebrały dla WOŚP ponad 200 tys. zł!

Salony KEMON zebrały dla WOŚP ponad 200 tys. zł!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

wośp15 stycznia br. 124 salony fryzjerskie marki Kemon zagrały razem z Jurkiem Owsiakiem podczas 25. finału WOŚP. W tę wyjątkową niedzielę każda złotówka z wykonywanych usług została przekazana do puszek Fundacji. Kemon dzięki wspólnej pracy fryzjerów zebrał rekordową kwotę w wysokości 203 138, 09 złotych!

Kemon to producent profesjonalnych produktów i akcesoriów fryzjerskich. Marka włączyła się w pomoc Fundacji Jerzego Owsiaka już po raz dwunasty. Orkiestra zagrała dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Każdy ze 124 salonów marki Kemon, który włączył się w grę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stanął na wysokości zadania. Nasi fryzjerzy, nie tylko wykonali setki pięknych fryzur, ale też zorganizowali licytacje, zabawy oraz gościli wyjątkowe osoby. Wspólna praca pozwoliła nam pobić dotychczasowy rekord zbiórek – podsumował Krzysztof Kostulski, Brand Director marki Kemon.

W organizację finałów w salonach, zaangażowali się nie tylko fryzjerzy, ale również rodziny, przyjaciele oraz współpracujące firmy. Efektem był dzień pełen atrakcji, śmiechu oraz zadowolonych klientów ze świetnie wykonanymi fryzurami. Ponadto przedstawiciele firmy byli obecni w Miasteczku Fundacji pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie specjalnym gościem była twarz marki Kemon, aktorka Barbara Kurdej-Szatan, która wzbudziła wśród orkiestrowych gości niemałe emocje.

www.kemon.pl

Na podstawie materiałów Kemon

31 sty 2017