Sassoon Academy zaprezentuje kolekcję „Sassoon Now”

Sassoon Academy zaprezentuje kolekcję „Sassoon Now”

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Dołącz do zespołu kreatywnego Sassoon Academy, który pokaże swoją pierwszą kolekcję na 2021 rok zatytułowaną „Sassoon Now”.

Kolekcja międzynarodowego kreatywnego zespołu Sassoon jest pełna inspiracji i zawiera strzyżenia oraz koloryzacje, które odzwierciedlają swobodny optymizm mający swoje korzenie w artystycznym modernizmie.

Premiera kolekcji zaplanowana jest na 27 czerwca, godz. 14:00 (czasu BST), i będzie trwać dwie i pół godziny. Na scenie London Academy pojawią się pokazy techniczne i prezentacje modeli. Wydarzenie będzie dostępne za pośrednictwem kanału Sassoon Academy na Facebooku i będzie całkowicie bezpłatne. Aby dołączyć, odwiedź stronę: https://www.sassoon-online.com/courses/collection-launch-sassoon-now

Premiera będzie kontynuowana następnego dnia. Podczas trzykrotnych spotkań będzie można odtworzyć stylizacji z kolekcji pod kierownictwem zespołu kreatywnego. 4-godzinne sesje zaplanowano na godz. 10.00, 14.00 i 18.00 (czasu BST), koszt to: 100 USD. Każda z sesji będzie zawierać pełną prezentację technik cięcia i koloru z diagramami oraz arkuszami, które pozwolą widzowi szczegółowo zapoznać się ze stylizacjami z kolekcji. Rezerwacja na: https://www.sassoon-online.com/pages/sassoon-now-collection

Najnowsza kolekcja prezentuje zarówno techniki strzyżeń będące nowoczesną interpretacją boba, jak i warstwowe kształty średniej długości inspirowane The Mouche oraz the Shake – kultowym wyglądem Sassoona z lat 70, oraz nowe pomysły dotyczące również dłuższych włosów.

Nowoczesne strzyżenia podkreślone zostały koloryzacjami, które dodają fryzurom wymiaru i głębi. Kolekcja „Sassoon Now” poprzez kontynuację dziedzictwa marki, pokazuje nowe, inspirujące propozycje.

Na podstawie materiałów Sassoon

11 cze 2021