Repair.Me marki Kevin.Murphy

Repair.Me marki Kevin.Murphy

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

RR-32Prezentacja nowej serii regenerującej – REPAIR.ME marki KEVIN.MURPHY

25 lutego w eleganckich wnętrzach warszawskiego salonu Fifty Fifty Concept odbyła się premiera nowej serii regenerującej REPAIR.ME od marki KEVIN.MURPHY. Na spotkaniu prasowym pojawili się dziennikarze i dziennikarki z najbardziej prestiżowych tytułów prasowych takich jak: HARPER’S BAZAAR, TWÓJ STYL, PANI, SHAPE, JOY czy AVANTI. Wśród liczącej ponad 40 osób publiczności nie zabrakło również przedstawicieli najbardziej popularnych portali internetowych dla kobiet, do których należą: Ofeminin.pl, Lamode.info, kobieta.wp.pl czy miumag.pl.

Zaproszeni goście o nowości od marki KEVIN.MURPHY dowiedzieli się od przybyłego specjalnie na tą okazję z Finlandii STYLE.MASTERA marki KEVIN.MURPHY – Juhy Matti-Maninnena. Będący prawą ręką twórcy marki – Kevina Murphiego, Juha Matti-Maninnen to światowej sławy stylista fryzur i edukator marki KEVIN.MURPHY. Swoje doświadczenie zdobył on pod okiem Kevina Murphiego, tworząc fryzury dla najlepszych pism o modzie i urodzie oraz pokazach mody na całym świecie. Odpowiadał on za przygotowanie koncepcji fryzur oraz ich wykonanie na Fashion Weeku w Melbourne czy Pradze. Dzięki swojej ogromnej wiedzy na temat pielęgnacji włosów i produktów wprowadził on gości w filozofię marki i koncepcję nowego rytuału regenerującego włosy REPAIR.ME.

REPAIR.ME to rytuał pielęgnacyjny bazujący na wymienny stosowaniu szamponu i odżywki oraz kuracji oczyszczająco-odbudowującej. Szampon i odżywka z serii REPAIR.ME odbudowują zniszczone chemicznie, łamliwe włosy. Delikatnie je wygładzają i tworzą wokół każdego z nich powłokę, która chroni je przed utratą nawilżenia oraz uszkodzeniami. Szampon i odżywka REPAIR.ME powinny być stosowane codziennie, a 1-2 razy w tygodniu należy je zastąpić kuracją oczyszczająco-odbudowującą RE.STORE.

REPAIR-ME.WASH szampon regenerujący włosy. Zawiera przeciwutleniacze i aktywne białka pochodzące z owoców papai, które zwalczają uszkodzenia, chronią i wygładzają włosy. Zawarte w formule produktu aminokwasy jedwabiu stymulują wzrost włosów i odnowę komórkową a ekstrakt z liści bambusa odbudowuje je i wzmacnia, zwiększając ich blask i ułatwiając rozczesywanie.

REPAIR-ME.RINSE odżywka regenerująca włosy. Zawiera witaminy, bogaty w przeciwutleniacze ekstrakt z jagód acai oraz masło Shea, które odbudowuje, odżywia i wzmacnia włosy, nadając im blask. Minerały, aminokwasy i ekstrakt z liści aloesu nawilżają włosy i dodatkowo wygładzają ich powierzchnię.

RE.STORE kuracja oczyszczająco-odbudowująca włosy. Zawiera enzymy papai i ananasa, które w połączeniu z proteinami z zielonego groszku wiążą wodę i poprawiają nawilżenie włosów. RE.STORE odbudowuje włosy od wewnątrz, zwiększając ich elastyczność, nawilżenie i siłę.

Wyłączny dystrybutor: A&M PREMIUM DISTRIBUTION
Kontakt: tel. 22 428 30 50, e-mail: biuro@premiumdistribution.pl

Na podstawie materiałów A&M Premium Distribution

03 mar 2016