Spotkajmy się jesienią na targach Beauty Forum & Hair!

Spotkajmy się jesienią na targach Beauty Forum & Hair!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Tuż po wakacjach 17-18 września 2022 r. w Ptak Warsaw EXPO odbędą się targi BEAUTY FORUM & HAIR. Postawiliśmy na synergię fryzjerstwa i kosmetyki, czyli na idealny duet dla tysięcy ekspertów i pasjonatów obu sektorów.

Oprócz szerokiej oferty firm i marek, w naszym bogatym portfolio każdy uczestnik będzie mógł ułożyć harmonogram targów dopasowany do swoich potrzeb i zainteresowań. Jak zawsze stawiamy na edukację, dlatego w programie zaplanowaliśmy wykłady, panele dyskusyjne i praktyczne szkolenia Look&Learn na Kongresie Kosmetyczno-Fryzjerskim, a w ramach Akademii Legislacji Kosmetycznej swoją wiedzą podzielą się eksperci Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Zapraszamy także do obejrzenia pokazów i prezentacji na tematycznych scenach: HAIR POINT, BARBER POINT, BEAUTY & NAIL POINT oraz MAKE-UP POINT.

Na targach odbędą się również mistrzostwa i konkursy dla utalentowanych specjalistów z branży beauty. Dla fryzjerów i barberów zaplanowaliśmy Ogólnopolskie Mistrzostwa Artystów Fryzjerstwa Hair Master Cup, Ogólnopolskie Mistrzostwa w Strzyżeniu Męskim Barbers Battle, a także Fast Fade Fight.

Premierowo na targach BEAUTY FORUM & HAIR powstanie także specjalna strefa BEAUTY INDUSTRY skupiająca firmy z przemysłu kosmetycznego zaangażowane w proces produkcyjny od surowca do produktu finalnego.

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami z branży i już teraz zapisz datę w kalendarzu!

Więcej informacji na www.beauty-fairs.com.pl

Na podstawie materiałów Beauty Forum & Hair

 

20 cze 2022