Stylista Kardashianek w Kaliszu!

Stylista Kardashianek w Kaliszu!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Paolo Brandi, znany na całym świecie stylista fryzur pojawi się już 19 września w Kaliszu na imprezie organizowanej przez kaliską firmę IT Hair, która uzyskała wyłączność na reprezentowanie znanej włoskiej marki „Paul Rivera” w Polsce.

Znaczy to, że prestiżowych spotkań ze światową elitą fryzjerstwa w Kaliszu i nie tylko może być wkrótce znacznie więcej.

Wraz z pojawieniem się marki w Polsce, każdy event organizowany będzie we współpracy z fundacją „Pomaganie Jest Trendy”, której maskotka – Duszek Babu – będzie dostarczała na dziecięce oddziały onkologiczne peruki z naturalnych włosów, na które fundacja przeznaczy całkowite zyski, które wygeneruje organizacja tych imprez.

Brandi swoją popularność zyskał bez wątpienia, będąc częścią sztabu fryzjerów zajmujących się stylizacjami słynnej amerykańskiej rodziny Kardashian, a także projektując fryzury na potrzeby teledysków i tras koncertowych gwiazd takich jak Beyonce czy Rihanna.

Prócz słynnego mistrza fryzjerstwa z Włoch przyjedzie do Kalisza również Franz Riso, który z kolei zaprezentuje najnowsze trendy w koloryzacji oraz podda wspólnie z Paolo Brandi całkowitej metamorfozie jedną z Kaliszanek. Riso to z kolei znacząca postać największych włoskich pokazów mody, gdzie często jego koloryzacje uzupełniają stylizacje największych światowych projektantów.

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie fryzjerki i fryzjerów z regionu. Informacje o spotkaniu uzyskać można pod numerem 530 840 700.

Na podstawie materiałów Organizatora

13 wrz 2021