Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA

Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

uro2_352Zapraszamy na 18. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA w dniach 3-4 października w Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO.

URODA to największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w Północnej Polsce, 200 marek, premiery, nowości, trendy, pokazy i szkolenia. Ubiegłoroczna edycja targów, zarówno w opinii mediów, wystawców i odwiedzających odniosła duży sukces. Odwiedziło ją ponad 6 000 gości z Polski i obwodu kaliningradzkiego.

 

 

URODA ǀ goście branżowi i indywidualni.
Targi skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych, ale również są licznie odwiedzane przez klientów indywidualnych, zainteresowanych nowościami pojawiającymi się na rynku. Sektor branżowy – warsztaty, pokazy, prezentacje oraz szkolenia dla profesjonalistów w doskonały sposób przenikają się z prezentacjami, poradami dla wszystkich tych, którzy nie tylko zawodowo interesują się zagadnieniami szeroko pojętej urody, a więc kosmetyki, kosmetologii oraz fryzjerstwa. Konsultacje kosmetyczek, wizażystów, stylistów i fryzjerów to okazja do wypróbowania nowych kosmetyków, a także możliwość dokonania zakupów po promocyjnych cenach.

Na stoiskach targowych prezentowana jest najnowsza oferta producentów i dystrybutorów zarówno kosmetyków profesjonalnych, jak i kosmetyków do użytku domowego. Producentów i dystrybutorów kosmetyki kolorowej, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci.

URODA ǀ nowości programowe, zmiany formuły konkursów.
Targi URODA reagują na zmieniające się trendy na rynku poprzez wprowadzanie nowych tematów, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Tegoroczną nowością jest m.in. tematyka podologii. W sobotę odbędą się pierwsze w Polsce Ogólnopolskie Mistrzostwa Podologii, natomiast w niedzielę Kongresie Podologiczny.

Obecne dotychczas trendy w zdobieniu paznokci zmieniają się. Stad Mistrzostwa NAIL ART odbywają się w zmienionej formule, zamiast zdobień 3D zadaniem konkursowym będą zdobienia płaskie. Organizator Mistrzostw – EURO FASHION zaprasza też do udziału w zupełnie nowym konkursie – Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach W Manicure Hybrydowym.

Kolejną nowością jest szkolenie z zakresu social media. Monika Bułakowska (właściciel portalu kosmeter.pl i bloga zurnalistka.pl) oraz Monika Tarnowska (właściciel Loopa Marketing&PR) poprowadzą szkolenie „Zarabiaj na Facebooku. Praktyczne wykorzystanie social mediów w branży beauty”.

URODA ǀ konkursy, mistrzostwa, pokazy, warsztaty.
Ofertę przygotowana przez wystawców uzupełnia niezwykle bogaty i ciekawy program imprez towarzyszących. Zarówno scena główna, jak i pokazowa przez cały czas tętnią życiem – podczas Targów odbywa się 11 międzynarodowych konkursów i mistrzostw – makijażu i wizażu, fryzjerskich, zdobienia paznokci, a także wiele pokazów, prezentacji i porad specjalistów.

Po raz drugi URODA jest partnerem wyjątkowego i cieszącego się ogromnym powodzeniem przedsięwzięcia medialnego – plebiscytu Dziennika Bałtyckiego – MISTRZOWIE URODY. Czytelnicy tego największego dziennika regionalnego wybierają najpopularniejszych fryzjerów lub fryzjerki oraz kosmetyczki, a także najpopularniejsze zakłady fryzjerskie i salony urody w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Rumi i powiatach województwa pomorskiego. Finał plebiscytu oraz wręczenie nagród zwycięzcom odbywa się podczas Targów.

URODA to także miejsce na doskonalenie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji. Podczas imprezy odbywają się m.in. kongres wizażystów, kongres podologiczny, seminaria oraz certyfikowane szkolenia i warsztaty.

PROGRAM URODA ǀ • DZIEŃ FRYZJERA

9. Konkurs Fryzjerski HAIR DESIGN
Odbywa się w konkurencjach damskiej i męskiej. Ocenie poddawane są pomysł, stopień trudności wykonania fryzury, a także całościowy wizerunek modelki/modela.

51. Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego
org. Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Gdańsk Hair Cup 2015 – Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski. Temat ǀ Baśnie Andersena
org. Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Uczestnikami są trzy osobowe drużyny reprezentujące placówki oświatowe.

URODA HAIR SHOW
Pokazy najnowszych trendów fryzjerskich.

Czesanie za uśmiech – akcja charytatywna
org. Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

 
Więcej informacji: www.urodatargi.pl

Na podstawie materiałów MTG

09 wrz 2015