Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie „Uroda”

Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie „Uroda”

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

urr145-kopiaJuż po raz 19. zapraszamy serdecznie do Gdańska na Targi URODA, które odbędą się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO.

To największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w północnej Polsce, 270 wystawców i marek, premiery, nowości, trendy, pokazy i szkolenia.

Ubiegłoroczna edycja Targów, zarówno w opinii mediów, wystawców, jak i odwiedzających, odniosła duży sukces. Odwiedziło ją ponad 6500 gości.

 

MODA NA BRODĘ
Po raz pierwszy na targach zagości STREFA BARBERINGU, gdzie prezentowane będą kosmetyki i sprzęt do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu. Ekspozycji towarzyszyć będą m.in. otwarty konkurs BARBER STYLE, pokazy oraz warsztaty. Sposoby na idealne skrojenie brody pokaże Barber Expert Academy w czasie pokazów SHOW MUST GO ON oraz warsztatów LOOK and LEARN. Uczyć będą najlepsi: Wojciech Karwat (Mistrz Polski w Barberingu), Łukasz Janik (Wicemistrz Polski w Barberingu) oraz Piotr Staszewski (Mistrz Fryzjerski).

RYZJERZY W ROLI GŁÓWNEJ
Po raz trzeci na Targach odbędzie się DZIEŃ FRYZJERA, projekt organizowany wspólnie z Pomorską Izbą Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw. DZIEŃ FRYZJERA to poszukiwanie inspiracji, doskonalenie swoich umiejętności, konkursy, pokazy, seminaria, warsztaty i strefa targowa (atrakcyjna oferta kosmetyków i sprzętu fryzjerskiego, prezentowana przez wystawców w hali specjalnie przeznaczonej dla branży fryzjerskiej). Poprzednie edycje wydarzenia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród uczestników zmagań konkursowych, jak i gości odwiedzających targi. Tegoroczna zapowiada się nie mniej ciekawie.

 ur404Dzień Fryzjera – konkursy

– 10. Konkurs Fryzjerski HAIR DESIGN – otwarty konkurs dla kreatywnych stylistów i fryzjerów w konkurencjach damskiej i męskiej. Komisja konkursowa oceni: inspirację, pomysł, stopień trudności wykonania fryzury, a także całościowy wizerunek modelki lub modela.

– Otwarty konkurs barberingu BARBER STYLE – zadaniem uczestników jest strzyżenie oraz modelowanie włosów i brody. Oceniane będą: inspiracja, strzyżenie, kolor oraz całościowy wizerunek modela – makijaż i stylizacja.

– 52. Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego – konkurs dla uczniów szkół zawodowych i techników z Województwa Pomorskiego.

– OPEN HAIR CUP 2016 – Otwarty Konkurs Międzyszkolny o Puchar Prezesa Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz o Puchar Przechodni dla Najlepszej Szkoły – konkurs dla trzyosobowych drużyn reprezentujących placówki oświatowe z terenu całej Polski, temat: BURLESKA.

foto_49Dzień Fryzjera – pokazy, seminaria

Na scenie głównej odbywać się będą pokazy fryzjerskich trendów na sezon 2016/2017, przygotowane przez marki KEMON i MONTIBELLO. KEMON zaprasza również na seminarium, podczas którego zaprezentowana zostanie autorska kolekcja Szymona Niemczyńskiego (Akademia Fryzjerska Szymona Niemczyńskiego) ETNO 2017, której inspiracją jest wielokulturowość. Podczas pokazu zobaczymy ciekawe koloryzacje, inspirujące strzyżenia, niepowtarzalne upięcia oraz męskie stylizacje. Po raz pierwszy w Gdańsku swoją wiedzą i pasją podzieli się zespół doświadczonych i nagradzanych stylistów firmy szkoleniowej McDonald Waterfall z Wielkiej Brytanii: Stuart McDonald, Darren Waterfall i Traci Wells. Prowadzony przez nich pokaz VISION oraz seminarium MW CREATIVE to obowiązkowy punkt programu na Targach URODA!

JAK ZBUDOWAĆ WŁAŚCIWĄ RELACJĘ Z KLIENTEM?
Podczas Targów odbędą się także warsztaty i szkolenia biznesowe. Pozwól klientowi kupować – nowoczesna sprzedaż w branży beauty – to szkolenie przygotowane przez Beauty Training, nastawione na budowanie relacji z klientem, dedykowane fryzjerom i kosmetologom, którzy chcą zwiększyć zyski w gabinecie. Marketing salonu beauty – jak wyróżnić się na rynku – to z kolei wykład Marty Fiłoń, trenerki biznesu spa&beauty, podczas którego będzie można poznać praktyczne sposoby na organizację akcji promocyjnych, tak by zdobyć nowych klientów i zwiększyć sprzedaż zabiegów kosmetycznych.

CZESANIE ZA UŚMIECH / MISTRZOWIE URODY
Tak jak w ubiegłym roku podczas Targów odbędzie się niezwykła akcja „Czesanie za uśmiech”, której celem jest wsparcie podopiecznych jednego z trójmiejskich hospicjów, a jednocześnie promocja młodych talentów fryzjerskich. Będzie miał miejsce także finał plebiscytu „Dziennika Bałtyckiego” – Mistrzowie Urody – na najpopularniejszych fryzjerów lub fryzjerki w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Rumi i powiatach województwa pomorskiego.

TESTUJ I KUPUJ
Targi URODA to fantastyczna okazja do zapoznania się ze światowymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami, a także możliwość wypróbowania i zakupu produktów w promocyjnych cenach. Warsztaty, pokazy oraz szkolenia dla profesjonalistów w doskonały sposób przenikają się z prezentacjami i poradami z zakresu kosmetyki, kosmetologii oraz fryzjerstwa, konsultacjami kosmetyczek, wizażystów, stylistów i fryzjerów.

Targi URODA to również mnóstwo emocji – międzynarodowych konkursów i mistrzostw (makijażu i wizażu, fryzjerskich, zdobienia paznokci), kongresów (wizażu, podologii), seminariów, certyfikowanych szkoleń i warsztatów.

urodatargi.amberexpo.pl

Na podstawie materiałów MTG

 

08 wrz 2016