Targi Look i BeautyVision 2020

Targi Look i BeautyVision 2020

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

fotobueno_ LOOK_BEAUTY_VISION_06042019_(1942)Rozpoczynamy przygotowania do kolejnej edycji targów LOOK i beautyVISION 2020.

Największe wydarzenie dla branży profesjonalistów w Polsce, odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2020, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

To wyjątkowa edycja, ponieważ świętować będziemy jubileuszową, 20. edycję!

Z pewnością nie zabraknie licznych niespodzianek!

 

20. edycja wydarzenia

W Poznaniu już po raz 20. największe, renomowane marki fryzjerskie i kosmetyczne zaprezentują swoją bogatą ofertę produktów, innowacji, zabiegów i sprzętu, przeznaczonych do profesjonalnego użytku. Eksperci i firmy z całego świata wezmą udział w prelekcjach, konkursach i warsztatach, które pozwolą nie tylko podnieść ich kwalifikacje zawodowe, ale również obserwować zmieniające się trendy. Nie zabraknie cennych nagród i wyjątkowej atmosfery.

20 lat minęło nam niezwykle szybko, a na przestrzeni tego czasu targi LOOK i beautyVISION cały czas utrzymują miano największych targów fryzjersko-kosmetycznych w Polsce. Nie bez powodu od lat są z nami największe na rynku firmy. W tym roku będziemy wyjątkowo celebrować tę okrągłą rocznicę – przygotowaliśmy dla uczestników kilka niezwykłych niespodzianek! Wiele wydarzeń,  jest z nami niemal od samego początku, jak konkurs KREATOR czy Mistrzostwa Polski we Fryzjerstwie. Staramy się jednak każdego roku iść z duchem czasu i proponować coś zupełnie nowego, jak zeszłoroczne Międzynarodowe Mistrzostwa w Goleniu Twarzy na Mokro, które odbędą się po raz drugi. – mówi Barbara Vogt, dyrektor targów.

To będą dwa dni ogromnej dawki profesjonalnej wiedzy podczas kongresów i warsztatów. Zarówno wystawcy, jak i zwiedzający będą mieli wyjątkową okazję by na żywo obserwować próby nożyczek, brzytwy, pędzli, szminek i lakierów do paznokci, których wirtuozi stworzą prawdziwe arcydzieła na głowach, i twarzach i dłoniach modeli i modelek.

Kup bilet ONLINE

Targi Look i beautyVISION cieszą się ogromną popularnością również wśród odwiedzających. Każdego roku przed oficjalnym otwarciem bramek gromadzą się tłumy chętnych, którzy chcą kupić wejściówkę i zwiedzić stoiska. Bilety dostępne są już na stronie internetowej: Bilety

Więcej informacji na: www.look.mtp.pl oraz www.beuaytvision.mtp.pl

Facebook: https://www.facebook.com/LOOKbeautyVISION/

Instagram: https://www.instagram.com/lookbeautyvision/

Na podstawie materiałów Organizatora

28 lis 2019