Targi Salon International 2022 – Salon Live powraca

Targi Salon International 2022 – Salon Live powraca

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Salon International co roku może pochwalić się gwiazdorską obsadą pokazów fryzjerskich w ramach Salon Live. Tu pojawiają się największe branżowe nazwiska, które są gwarancją wiedzy specjalistycznej na wysokim poziomie – tu prezentowane są trendy i różne pomysły na usprawnienie fryzjerskiego biznesu.

W tym roku na scenę powracają ze swoimi pokazami legendy fryzjerstwa: Sassoon Academy, Toni&Guy, Mahogany i Patrick Cameron.

Mark Hayes i zespół Sassoon Academy zaprezentują pokaz, który obiecuje reimaginację ikon fryzjerskiego dziedzictwa z nowoczesną aktualizacją, podczas gdy Sassoon International Creative Team podzieli się swoimi najnowszymi pomysłami w zakresie strzyżeń i koloryzacji, demonstrując nieokiełznaną dyscyplinę, metodologię i rzemiosło, które leżą u podstaw całej twórczości Sassoona.

Podczas występu Toni&Guy na Salon Live odbędzie się oficjalna premiera RE-VAMP, zupełnie nowej tożsamości Label.M. Styliści pokażą stylizacje z kolekcji przygotowanej w ramach kreatywnej edukacji, jak również pomysły na trendy prosto z Londyńskiego Tygodnia Mody oraz inspirujący pokaz Avant Garde.

Swoją najnowszą kolekcję „The Kilter Klub” zaprezentuje także Mahogany. Prowadzony przez Międzynarodowego Dyrektora Kreatywnego Colina Greaney’a pokaz przedstawi nowe pomysły w zakresie precyzyjnego cięcia i koloryzacji, aby wprowadzić w życie koncepcję zespołu, pozostając jednocześnie wiernym filozofii Mahogany.

Wreszcie mistrz długich włosów Patrick Cameron przedstawi na żywo swój internetowy kurs stylizacji – Access Long Hair, dzieląc się pięknymi i przystępnymi technikami krok po kroku dla upięć. To doskonała okazja, aby poznać klasyczne techniki i trendy w stylizacji długich włosów.

Bilety na pokazy Salon Live są już w sprzedaży, ich dostępność jest ograniczona ze względu na pojemność sali. Zarezerwuj je już teraz na www.salonshow.co.uk

Salon International odbywa się w ExCeL London od 8 do 10 października 2022 roku. Aby kupić bilet na targi, odwiedź stronę www.salonshow.co.uk/tickets

Wszystkie bilety są dostępne tylko dla profesjonalistów i osób pracujących w branży fryzjerskiej.

Foto: Salon International 2021

Na podstawie materiałów Salon International

21 wrz 2022