Targi Salon International powracają!

Targi Salon International powracają!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Gdy branża fryzjerska w Wielkiej Brytanii wraca do formy po zamknięciu w związku z pandemią, nadszedł też czas, aby świętować powrót Salon International.

Targi odbędą się w ExCeL London w dniach 16-18 października 2021 r.

Uczestnicy targowego spotkania mogą liczyć na weekend  pełen edukacji, inspiracji i innowacji – nie wspominając o okazji do spotkania się z przyjaciółmi z branży i świętowania powrotu do normalności.

Targi to nie tylko możliwość poznania nowej oferty produktowej, ale i pokazy najlepszych marek fryzjerskich i kosmetycznych oraz seminaria wiodących stylistów.

Goście będą mogli również po raz pierwszy przyjrzeć się pracy finalistów konkursu HJ’s British Hairdressing Awards, sponsorowanego przez Schwarzkopf Professional, i poznać najbardziej inspirujące trendy fryzjerskich w Wielkiej Brytanii.

Pomimo ogólnego złagodzenia ograniczeń pandemicznych w Wielkiej Brytanii, zdrowie i bezpieczeństwo pozostają dla organizatorów targów najwyższym priorytetem, a całe wydarzenie jest starannie zaplanowane zgodnie z wytycznymi rządu i przy wsparciu doświadczonych specjalistów.

Salon International odbywa się w ExCeL London w dniach 16-18 października 2021 roku.

Aby zarezerwować bilety, odwiedź www.salonshow.co.uk/tickets

Wszystkie bilety są dostępne tylko dla profesjonalistów fryzjerskich i osób pracujących w branży fryzjerskiej.

Więcej informacji: www.salonshow.co.uk

Na podstawie materiałów Salon International

29 lip 2021