Targi Uroda

Targi Uroda

autor: just.tomasz | kategoria: wydarzenia

Na Targach zaprezentowano najnowszą ofertę producentów i dystrybutorów kosmetyków profesjonalnych, przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, salonów SPA oraz do użytku domowego, w tym producentów i dystrybutorów kosmetyki kolorowej, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci, a także firm solaryjnych oraz SPA & Wellness.

Oferta przygotowana przez wystawców, a także niezwykle bogaty i ciekawy program imprez towarzyszących zgromadziły przez weekend w halach AmberExpo rekordową liczbę gości, zarówno profesjonalistów, jak i wszystkich tych, którzy nie tylko zawodowo interesują się zagadnieniami szeroko pojętej urody, a więc kosmetyki, kosmetologii oraz fryzjerstwa. Konsultacje kosmetyczek, wizażystów, stylistów i fryzjerów były okazją do wypróbowania nowych kosmetyków, a także dokonania zakupów po promocyjnych cenach.

Zarówno scena główna, jak i scena pokazowa przez cały czas tętniły życiem – podczas Targów odbyło się 10 międzynarodowych konkursów i mistrzostw. „My Słowianki” to temat 4. Otwartych Mistrzostwach Wizażu i Stylizacji, gdzie odwiedzający mogli podziwiać niezwykle barwne i dopracowywane stylizacje. Tematyce make-up poświęcone były Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej, których tegorocznym tematem była „Kobieta w czerwieni ”. Podwójny jubileusz (15-lecie Mistrzostw Makijażu Kobiety Dojrzałej oraz 25-lecie pracy artystycznej) był okazją do szczególnego uhonorowania na Targach Pani Jolanty Wagner. „American Dream” – pod tym hasłem odbyły się 17. Polskie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci Nail Art. Poland, drugim konkursem poświęconym tematyce paznokci były 11. Otwarte Mistrzostwa Pink&White. Natomiast konkursem dedykowanym tematyce makijażu permanentnego były 3. Ogólnopolskie Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym „Broadway Beauty”.

Podczas odbywającego się drugiego dnia Targów DNIA FRYZJERA rozstrzygnięto zmagania w Konkursie Fryzjerskim Hair Design, Otwartym Konkursie Międzyszkolnym Open Hair CUP 2014 oraz 50. Wojewódzkim Konkursie Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego. Dzień Fryzjera to także niezwykłe pokazy podczas fryzjerskiego show, m.in.:

BIEL | pokaz fryzur R. Smarz Professional Hair dla GOLDWELL

MANEQUEENS | pokaz kolekcji fryzur marki Montibello

FUSION BLOND | pokaz kolekcji fryzur marki Kemon

NORDISK | pokaz kolekcji fryzur jesień-zima marki Artègo

THE ROCK STAR | pokaz fryzjerski przygotowany przez Grupę Artystyczną Intercoiffure Polska

URODA to także miejsce na doskonalenie umiejętności i kwalifikacji. W programie o charakterze edukacyjnym znalazły się m.in. Międzynarodowy kongres wizażystów „Budowa oczu i jej determinujący wpływ na rodzaj makijażu”, seminaria oraz certyfikowane szkolenia i warsztaty.

Podczas Targów odbył się finał plebiscytu „Dziennika Bałtyckiego”, którego czytelnicy wybrali najpopularniejszych fryzjerów lub fryzjerki oraz kosmetyczki, a także najpopularniejsze zakłady fryzjerskie i salony urody w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Rumi i powiatach województwa pomorskiego. Targi Uroda były partnerem tego wyjątkowego i cieszącego się ogromnym powodzeniem przedsięwzięcia medialnego.

Rozstrzygnie to także prestiżowy konkurs Mercurius Gedanensis na najlepszy produkt Targów URODA.

Targi URODA powstały przy współpracy: Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner, Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej „Beaty Art”, Euro Fashion – Akademii Paznokcia, firmy JBS – generalnego dystrybutora marek Goldwell i KMS California w Polsce oraz sieci sklepów Fale Loki Koki – wyłącznego dystrybutora marek Kemon, Artègo i Montibello.

 

 

 

www.urodatargi.pl

 Na podstawie materiałów Organizatora

01 gru 2014