Tax Care i Versum łączą siły

Tax Care i Versum łączą siły

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

image001Zaspokojenie potrzeb intensywnie rozwijającego się sektora hair & beauty wymaga wyjątkowych rozwiązań. Jest nim niewątpliwie połączenie usług dwóch liderów w swoich branżach – firmy Tax Care, dostawcy nowoczesnych usług księgowych oraz Versum, kompleksowego oprogramowania do zarządzania salonem.

Intensywny rozwój rynku usług fryzjerskich i kosmetycznych w Polsce rodzi potrzebę stałego podnoszenia jakości usług oferowanych klientom salonów i gabinetów. Jest to możliwe jedynie z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, dzięki którym właściciele i menedżerowie mogą skupić się na tym, co najważniejsze – dostarczaniu najwyższej jakości usług, optymalizacji czasu pracy i rozwoju biznesu.

Liderzy łączą siły

Poszukując sposobu na zapewnienie jak najlepszej obsługi salonom kosmetycznym, fryzjerskim i SPA, firma Tax Care postanowiła uzupełnić swoje usługi o rozwiązanie, które pomoże przedsiębiorcom w sprawnym zarządzaniu nie tylko finansami, ale także innymi aspektami działania salonów i gabinetów.

– Wieloletnia współpraca ze specjalistami hair & beauty pozwoliła nam dobrze poznać potrzeby tej branży. Mamy świadomość, że zaspokojenie ich wymaga od nas stałego rozwoju. Dlatego cieszymy się, ponieważ łącząc siły z liderem usług księgowych będziemy mogli dostarczać naszym klientom jeszcze bardziej kompleksowe rozwiązanie – mówi Sebastian Maśka, prezes firmy Versum.

Tak właśnie rozpoczęła się współpraca Tax Care z Versum, które zostało wybrane za bezkonkurencyjność systemu, ale również za swoje nietuzinkowe podejście do biznesu i otwartość na potrzeby klientów.

O nasyceniu rynku mówi się od dawna. Słyszymy o rosnącej konkurencji, trudności pozyskania klienta oraz utrzymania się na topie. Ciężko z tymi realiami się nie zgodzić. Jednak coraz częściej również przedsiębiorcy mają problem z wyborem dostawcy produktów czy usług. Jest ich po prostu zbyt wiele, a różnorodność oferty utrudnia możliwość porównania i podjęcia decyzji. Mamy pełną świadomość istnienia tego problemu również wśród naszych klientów. Dlatego już teraz mogą oni skorzystać z usługi dedykowanej ich branży – mówi Adam Głos, prezes zarządu Tax Care.

Globalna ekspansja Versum

Współpraca z Tax Care to kolejny ważny krok w rozwoju Versum. W roku 2016 w spółkę zainwestował fundusz Hedgehog Fund, wspierający innowacyjne przedsiębiorstwa z segmentu nowych technologii.

Uzyskane środki zostały przeznaczone na dalszy rozwój produktu oraz na globalną ekspansję Versum, z którego korzystają specjaliści już w 28 krajach. Uruchomiony został również ogólnopolski portal rezerwacyjny – Moment.pl, przez który można umówić wizytę u ponad 7000 fryzjerów, kosmetyczek, barberów, tatuażystów, a nawet fizjoterapeutów czy dietetyków. Obecnie Moment.pl jest dostępny również w formie intuicyjnej aplikacji mobilnej. Przez system Versum dodawanych jest blisko 1,5 mln rezerwacji miesięcznie.

Niezawodne narzędzie

Versum to nowoczesny system do zarządzania salonem fryzjerskim, kosmetycznym lub gabinetem SPA. Dostarcza wszystkich narzędzi, których właściciel lub menedżer potrzebuje, aby osiągnąć biznesowy sukces. Versum umożliwia sprawne umawianie wizyt i planowanie czasu pracy zespołu, pozwala także na prowadzenie kart klientów z pełną historią realizowanych usług. Automatyczne przypomnienia SMS redukują liczbę zapomnianych wizyt nawet o około 70%. Kampanie marketingowe usprawniają komunikację z klientami, a program lojalnościowy pomaga utrzymać zainteresowanie ofertą salonu. Dodatkowo statystyki generowane w Versum pozwalają na bieżąco analizować sytuację firmy.

Dzięki systemowi menedżer i pracownicy mogą zautomatyzować znaczną część obowiązków administracyjnych, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na najwyższej jakości obsługę klientów i budowanie z nimi trwałej relacji.

Kompleksowa obsługa księgowa zapewniana przez Tax Care, w zestawieniu ze sprawdzonymi narzędziami dostępnymi w oprogramowaniu Versum to rozwiązanie, które bez wątpienia usprawni pracę salonu. To odpowiedź na realne potrzeby biznesów hair & beauty, które przez dynamiczny wzrost tego sektora coraz częściej szukają rozwiązań, pozwalających na usprawnienie swojej pracy.

www.versum.pl

Na podstawie materiałów Versum

 

04 wrz 2017