Tegoroczna edycja Salon International została przełożona

Tegoroczna edycja Salon International została przełożona

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Pierwszy raz w swojej 47-letniej historii londyńskie targi nie odbedą się.

Organizatorzy, którzy pracowali nad przygotowaniem spotkania przyciągającego tysiące odwiedzających z różnych stron świata, ogłosili decyzję o przełożeniu imprezy. Targi, które miały trwać od 10 do 12 października 2020 roku, zostały odwołane.

Kiedy rząd Wielkiej Brytanii w lipcu otworzył gospodarkę, byliśmy bardzo podekscytowani i niestrudzenie pracowaliśmy nad przygotowaniem tegorocznego, bezpiecznego spotkania, które jest źródłem inspiracji i edukacji dla branży fryzjerskiej. Zdawaliśmy sobie jednak sprawę, że sytuacja jest dynamiczna i że ​​możemy zostać zmuszeni do odwołania październikowego wydarzenia w krótkim czasie. Nie chcemy narażać naszych gości oraz naszych wystawców na niepotrzebne koszty i niedogodności związane z koniecznością odwołania spotkania w ostatniej chwili. Stąd już dziś taka decyzja. – mówi dyrektor wykonawczy Hairdressers Journal, Jayne Lewis-Orr.

Kolejna edycja Salon International odbędzie się przyszłym roku w dniach 16-18 października w ExCeL Londyn. Do zobaczenia!

www.salonshow.co.uk

Na podstawie materiałów Salon International

10 wrz 2020