TrendVision Award 2015

TrendVision Award 2015

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

TVA2015To już ostatnia szansa, by wziąć udział w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branży fryzjerskiej – TrendVision Award oraz zmierzyć się z najlepszymi stylistami i kolorystami, prezentując własną interpretację najnowszych trendów Wella Professionals: Journey of Enlightenment oraz New Frontier.

Czasu pozostało niewiele – tylko do 31 sierpnia fryzjerzy mogą drogą elektroniczną i tradycyjną zgłaszać interpretacje trendów Wella Professionals. Prace zostaną ocenione przez jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele świata fryzjerstwa i mediów. 12 najlepszych uczestników weźmie udział w inspirującym finale, który odbędzie się 27 września w warszawskim ATM Studio. Lokalni zwycięzcy mają szansę wziąć udział w międzynarodowym finale konkursu TrendVision Award.

Kreatywna atmosfera TrendVision Award co roku przyciąga liczne grono osób ze świata fryzjerstwa, mediów i show biznesu oraz skupia największe talenty, by spośród nich wyłonić najlepszych w kategoriach Young Talent, przeznaczonej dla fryzjerów do 30 roku życia oraz Color Vision, w której fryzjerzy i styliści mają szansę zaprezentować własną interpretację trendów w koloryzacji. Tegoroczna edycja otwiera się na uczestników, którzy na co dzień nie współpracują z marką Wella Professionals. Stworzone przez nich stylizacje będą pojawiać się na fanpage’u Domu Wella, a następnie uczestniczyć w głosowaniu fanów marki.

Wrześniową galę TrendVision Award uświetni niesamowite show brytyjskiej Akademii Sanrizz. Pokazy przygotowywane przez Akademię to wydarzenia na najwyższym poziomie – kreatywne, innowacyjne i pełne inspiracji. Akademia Sanrizz reprezentuje najwyższy poziom sztuki fryzjerskiej, od lat edukując stylistów i pomagając im osiągnąć perfekcję w tej dziedzinie. Unikalność kursów Akademii polega na indywidulanym podejściu do każdego ucznia i stawianiu w centrum uwagi indywidualności. W ramach kursów już 6000 stylistów poznało najwyższe standardy fryzjerstwa Akademii Sanrizz. Podczas gali TrendVision Award będzie można zobaczyć w akcji Leonarda Rizzo – Creative Directora oraz Sharon Cox –International Education Directora.

Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na stronie: www.domwella.pl/trendvision.

Bilety wstępu na galę TrendVision Award można kupić u doradców marki Wella Professionals.

Na podstawie materiałów Wella Professionals

11 sie 2015