URODA 2022 – po prostu piękne targi!

URODA 2022 – po prostu piękne targi!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Wielkimi krokami zbliżają się Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA – wyjątkowe pod względem charakteru i zasięgu wydarzenie branży beauty w północnej Polsce, które z roku na rok potwierdza swoją rangę i niekwestionowaną pozycję na mapie wiodących wydarzeń branży kosmetycznej i fryzjerskiej.

Targi cieszą się uznaniem i wysoką frekwencją, zarówno wśród wystawców i odwiedzających. Poprzednia edycja zgromadziła 350 marek i 8500 gości. Organizatorzy zadbali, by w tegorocznym, imponującym programie każdy znalazł coś dla siebie i szacują, że w tym roku zainteresowanie będzie równie wysokie!

Targi URODA mają dwudniową formułę. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15-16.10.2022 roku, w nowoczesnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO, zlokalizowanym w pobliżu stadionu Energa Arena Gdańsk, przy ulicy Żaglowej 11. Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Gdańskie SA – rozpoznawalna, gospodarcza i targowa marka z ponad 30-letnią tradycją, specjalizująca się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym i międzynarodowym. Targi cechują się doskonałymi warunkami wystawienniczymi – ich ekspozycja zajmie kilka hali, a w ramach ułatwienia podzielona będzie na kilka stref tematycznych.

Targi kierowane są zarówno do potrzeb profesjonalistów, jak i miłośników piękna. Organizatorzy zapraszają ekspertów, przedsiębiorców, właścicieli zakładów fryzjerskich, kosmetycznych i odnowy biologicznej, menadżerów, pracowników gabinetów, producentów kosmetyków, dystrybutorów, przedstawicieli sfery nauki (uczelni wyższych szkolących personel do branży beauty), a także osoby planujące rozpoczęcie aktywności zawodowej w obszarze kosmetycznym lub fryzjerskim i konsumentów indywidualnych, zainteresowanych trendami w branży w Polsce i na świecie. Jednym słowem – wszystkich, którzy kochają piękno.

Jesienna, 23. edycja Targów URODA to idealna okazja do promocji swoich produktów i usług, zapoznania się z nowościami, premierami oraz nowoczesnymi trendami kosmetycznymi i fryzjerskimi na nadchodzący sezon 2022/2023, a także nawiązania kontaktów biznesowych z kraju i ze świata.

Nie zabraknie tu także okazji do doskonalenia swoich umiejętności (fryzjerskich, barberskich, kosmetycznych). Atrakcyjny program daje możliwość sprawdzenia się w renomowanych, międzynarodowych mistrzostwach, prestiżowych konkursach i fascynujących pokazach, które co edycja budzą niezliczoną ilość emocji. Najbardziej widowiskowe wydarzenia, z udziałem gości specjalnych, mistrzów wizażu i fryzjerstwa, będą się rozgrywać w pobliżu sceny głównej.

Poza bogatą ofertą stoisk wypełnionych profesjonalnymi produktami, tegoroczna edycja będzie miała także charakter edukacyjny. Goście Targów będą mogli wziąć udział w merytorycznych wykładach w ramach Konferencji Naukowej dedykowanej urodzie oraz w kreatywnych warsztatach o różnorodnej tematyce (wśród nich warsztat ze stylizacji, z jogi twarzy, z komunikacji marketingowej, żywieniowy – dotyczący wpływu diety na urodę oraz z opalania natryskowego).

Zapraszamy na weekend z URODĄ w dniach 15–16.10.2022!

Szczegółowy program Targów dostępny jest na www.urodatargi.pl

Więcej informacji: Facebook, Instagram

Na podstawie materiałów Międzynarodowych Targów Gdańskich SA

07 paź 2022