URODA Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie

URODA Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

FB_URODA2017Zapraszamy do Gdańska na Jubileuszowe 20. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA. Impreza odbędzie się  w dniach 7-8 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO.
URODA to największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w Północnej Polsce.

SUKCES FREKWENCYJNY – ponad 8 tysięcy gości, 320 firm i marek /wzrost o ponad 20% w stosunku do poprzedniej edycji/, tysiące produktów w super cenach, ponad 50 wydarzeń – tak wyglądała ubiegłoroczna, rekordowa edycja imprezy. Po raz pierwszy w Gdańsku gościł zespół doświadczonych i nagradzanych stylistów firmy szkoleniowej McDonald Waterfall z Wielkiej Brytanii, po raz pierwszy także odbył się Otwarty Konkurs BARBER STYLE oraz pokazy mistrzów Barber Expert Academy. Pokazy fryzjerskie przygotowały MW VISION oraz marki KEMON i MONTIBELLO.
Ubiegłoroczna edycja wydarzenia potwierdza stały rozwój imprezy. URODA TO PO PROSTU PIĘKNE TARGI!

URODA 2017 ǀ PREMIERA

Tegoroczna jubileuszowa edycja będzie wyjątkowa pod każdym względem. Wielkim wydarzeniem będą na pewno Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa we Fryzjerstwie СМС POLSKA (Confederation Mondiale Coiffure). Konkurs odbywa się pod egidą międzynarodowej organizacji СМС – Konfederacji fryzjerów, wizażystów oraz stylistów paznokci. Konkurs ma na celu rozpowszechnianie popularności fryzjerstwa, rozwój branży fryzjersko-kosmetycznej, wyszukiwanie nowych kierunków mody, pokazania różnych nowych sposobów i technik wykonywania pracy, podnoszenie kwalifikacji i ulepszanie nawyków zawodowych. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w Mistrzostwach kwalifikują się do kadry narodowej Polski, która będzie uczestniczyła w Mistrzostwach Świata i Europy kategorii CMC. Zapraszamy do udziału!

URODA 2017 ǀ DZIEŃ FRYZJERA

Po raz trzeci na Targach odbędzie się DZIEŃ FRYZJERA, projekt organizowany wspólnie z Pomorską Izbą Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Poprzednie edycje wydarzenia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród uczestników zmagań konkursowych, jak i gości odwiedzających targi. Tegoroczna edycja zapowiada się nie mniej ciekawie. Zapraszamy do udziału w trzech konkursach: 11. Konkursie Fryzjerskim HAIR DESIGN, 53. Wojewódzkim Konkursie Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego oraz GDAŃSK HAIR CUP 2017 – Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim.

DZIEŃ FRYZJERA to także świetna okazja do poszukiwania inspiracji, trendów i doskonalenia swoich umiejętności. Podczas wydarzenia odbędą się pokazy fryzjerskich trendów na sezon 2016/2017 i seminaria fryzjerskie. DZIEŃ FRYZJERA to przede wszystkim atrakcyjna oferta kosmetyków i sprzętu fryzjerskiego prezentowana przez wystawców w hali specjalnie przeznaczonej dla branży fryzjerskiej.

Tak, jak w ubiegłym roku odbędzie się niezwykła akcja „Czesanie za uśmiech”, która ma na celu wsparcie podopiecznych jednego z trójmiejskich hospicjów, a jednocześnie promocję młodych talentów fryzjerskich i szkolnictwa zawodowego branży. Uczniowie szkół zawodowych za datki wrzucone do specjalnie przygotowywanych puszek będą czesali chętne osoby.

URODA 2017 ǀ STREFA BARBERINGU

Silnym punktem targów będzie STREFA BARBERINGU, gdzie prezentowane będą kosmetyki i sprzęt do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu. Ekspozycji towarzyszyć będą m.in. Otwarty konkurs BARBER STYLE, liczne pokazy oraz warsztaty.

URODA 2017 ǀ ekspozycja, goście branżowi i indywidualni

Impreza w ostatnich latach rozwija się dynamicznie, w tym roku jej powierzchnia powiększy się z dwóch do trzech hal Centrum AMBEREXPO. Na stoiskach targowych prezentowana jest najnowsza oferta producentów i dystrybutorów zarówno kosmetyków profesjonalnych, jak i kosmetyków do użytku domowego. Producentów i dystrybutorów kosmetyki kolorowej, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci. Targi skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych, ale również są licznie odwiedzane przez klientów indywidualnych, zainteresowanych nowościami pojawiającymi się na rynku. Sektor branżowy – warsztaty, pokazy, prezentacje oraz szkolenia dla profesjonalistów w doskonały sposób przenikają się  z prezentacjami, poradami dla wszystkich tych, którzy nie tylko zawodowo interesują się zagadnieniami szeroko pojętej urody, a więc kosmetyki, kosmetologii oraz fryzjerstwa. Konsultacje kosmetyczek, wizażystów, stylistów i fryzjerów to okazja do wypróbowania nowych kosmetyków, a także możliwość dokonania zakupów po promocyjnych cenach.

URODA 2017 ǀ konkursy, mistrzostwa, pokazy, warsztaty

Ofertę przygotowaną przez wystawców uzupełnia niezwykle bogaty i ciekawy program imprez towarzyszących. Planowane jest PONAD 50 wydarzeń – począwszy od międzynarodowych konkursów i mistrzostw (makijażu i wizażu, fryzjerskich, zdobienia paznokci), kongresów (wizażu, podologii), seminariów, certyfikowanych szkoleń i warsztatów po wiele pokazów, prezentacji i porad specjalistów. Szczegółowy program targów można znaleźć na www.urodatagi.pl.

Zapraszamy do współpracy najlepsze firmy z branży fryzjerskiej oraz pasjonatów fryzjerstwa!

URODA 2017 ǀ partnerzy, współpraca

Targi powstają przy współpracy: Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, firmy JBS – przedstawiciela marek Goldwell, KMS California, Olymp i Efalock, sieci sklepów Fale Loki Koki – przedstawiciela marek Kemon, Artego i Montibello, firmy EURO FASHION – Akademia Paznokcia, Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner, Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej „Beauty Art”, BB PÓŁNOC.

URODA 2017

AMBEREXPO, Gdańsk, ul. Żaglowa 11
Dyrektor projektu: Dorota Solochewicz ǀ d.solochewicz@mtgsa.com.pl ǀ tel. 58  55 49 204, 601 894 332

Więcej informacji: www.urodatargi.pl

Zapraszamy na nasz oficjalny funpage na Facebooku, https://www.facebook.com/TargiUroda/

Na podstawie materiałów MTG

05 lip 2017