Vibe Show Davines – fryzjerskie gwiazdy już w marcu w Polsce

Vibe Show Davines – fryzjerskie gwiazdy już w marcu w Polsce

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

DAVINES VIBE SHOW FP 1920x1080_10latMusisz tu być! Aż 6 godzin fryzjerskich pokazów pełnych inspiracji do wykorzystania już następnego dnia w salonie, najnowsze trendy oraz praktyczna wiedza w zakresie stylizacji, koloryzacji i strzyżeń – to wszystko podczas Vibe Show, wydarzenia, na którym Davines zgromadził prawdziwe gwiazdy.

Vibe Show odbędzie się 31 marca 2019 r. z okazji 10-lecia Davines w Polsce.

Szczegółowe informacje i zapisy: www.vibeshow.pl.

Kto wystąpi na scenie?

Angelo Seminara – dyrektor artystyczny Davines, 4-krotny zwycięzca wyróżnienia British Hairdresser of the Year, twórca fryzur m.in. dla najbardziej poczytnych magazynów o modzie, jak Vogue, Harper’s Bazaar, Vanity Fair, Dazed and Confused. To pierwsza taka okazja, aby zobaczyć mistrza na żywo w Polsce;

Allilon – mistrzowie strzyżeń z Londynu i twórcy jednej z najlepszych akademii fryzjerskich na świecie;

Marija Borojevic – międzynarodowa liderka koloryzacji Davines, dla której kolor nie ma żadnych tajemnic. Na scenie wystąpi razem z polskimi ambasadorami koloru.

To już potwierdzone fryzjerskie gwiazdy tego specjalnego wieczoru. Ale to nie koniec. Kolejni styliści fryzur i niespodzianka wydarzenia zostaną ogłoszone niebawem.

VIBE SHOW pobudzi fryzjerską wyobraźnię, ale także dostarczy dawkę praktycznej wiedzy, gotowej do  zastosowania podczas codziennej pracy w salonie.

Dowiedz się więcej na www.vibeshow.pl

Na podstawie materiałów Davines

20 gru 2018