Welcome to Katowice!

Welcome to Katowice!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

HAIR_HEADER17_pion_1Hair Fair & Beauty Fair, Katowice, 25–26.11.2017

Wielkimi krokami zbliża się największe branżowe wydarzenie jesieni: XVII Festiwal Hair Fair i Targi Beauty Fair w Katowicach. Niebywały sukces ubiegłorocznej edycji tej imprezy, do którego przyczynił się na pewno jej powrót do Katowic, i to do najnowocześniejszego w Polsce Międzynarodowego Centrum Kongresowego (ponad 13 tysięcy odwiedzających!), już teraz rokuje kolejne rekordy.

Tempo, w jakim rośnie liczba wystawców deklarujących udział w tegorocznym Festiwalu i Targach, może przyprawić o zawrót głowy, a najlepsze lokalizacje stoisk rozeszły się błyskawicznie. Najlepszą rekomendacją jakości imprezy jest lista marek, których obecność na Festiwalu jest już zapewniona, a są wśród nich takie brandy jak: Toni&Guy, Biosilk, Subtil, Comair, Medilab, Chi, Jaguar, Tondeo, Akashi, Panda, Kaaral, Oway, Insight, Emme Diciotto, BaBylissPro, Kemon, Artego, Montibello, Inebria, Husion, Macadamia Oil, ING Coloring, Stapiz, Joanna, Valera, Tangle Teezer, Evolution Tools. Wydarzenie będzie zatem niesamowitą okazją do odwiedzenia wyjątkowo atrakcyjnych stoisk i ekspozycji, zobaczenia rozmaitych nowości produktowych wprowadzanych na profesjonalny rynek fryzjerski, a w wielu przypadkach także dokonania zakupów w promocyjnych targowych cenach.

Spektakularną atmosferę nadaje Festiwalowi, oczywiście scena główna, oceniana już wielokrotnie jako najlepsza w Polsce, jeśli chodzi o imprezy fryzjerskie, a ten rok zapowiada się z pewnością równie atrakcyjnie. Wiadomo już, że swoje widowiska i pokazy na scenie głównej zaprezentują m.in. Emme Diciotto, Modne Włosy, Akademia Gnatyshyn, Marta Robak & Kaaral, Robert Grzempowski & Adam Szulc, Robert Wypych, Subtil International. Będzie też nowy prowadzący. W tym roku pokazy poprowadzi… Zostawmy to jako niespodziankę! Dość powiedzieć, że jest to jeden z najsympatyczniejszych i najbardziej czarownych konferansjerów, który na pewno… zaczaruje zarówno scenę, jak i publiczność!

Festiwal Hair Fair oraz Targi Beauty Fair rozlokowane na 34 tysiącach metrów kwadratowych MCK w Katowicach osiągnęły już taki rozmach, różnorodność i skalę, że na pewno każdy odwiedzający znajdzie coś ciekawego dla siebie. Po raz kolejny wszyscy fryzjerzy-profesjonaliści będą mieli okazję, aby nie tylko odwiedzić stoiska i zobaczyć pokazy na scenie, ale także wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności, przyglądając się kameralnym prezentacjom stylizacji, upięć i strzyżeń na scenie edukacyjnej.

Nie zabraknie także możliwości wzięcia udziału we fryzjerskim współzawodnictwie, odbędzie się bowiem cała gama konkursów, dających zarówno juniorom, jak i doświadczonym już profesjonalistom możliwość publicznej prezentacji swojej artystycznej kreatywności i zdobycia wspaniałych nagród.

Lista atrakcji wciąż rośnie, niemal każdego dnia pojawiają się nowe pomysły i propozycje, warto więc śledzić na bieżąco, co przyniesie XVII Festiwal i Targi, zaglądając na stronę internetową www.festiwalfryzjerski.pl. Zapraszamy serdecznie na tegoroczną imprezę, w Katowicach dzieją się rzeczy najważniejsze dla fryzjerów. Gwarantujemy, że nikt nie będzie rozczarowany.

Bilety dostępne od września na stronie festiwalfryzjerski.pl

Zgłoszenia do Mistrzostw we Fryzjerstwie Top City i Puchar Śląska– festiwalfryzjerski.pl w zakładce STREFA ZAWODNIKA.

Facebook: HAIR.FAIR.BEAUTY.FAIR, Instagram: festiwalfryzjerski

Na podstawie materiałów Organizatora

18 wrz 2017