Wielka Gala Prosalon Professional

Wielka Gala Prosalon Professional

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Zdjęcie W&S_Zaproszeniie na Galę ProsalonNajbardziej wyczekiwane wydarzenie dla pasjonatów fryzjerstwa!
10-11.06.2017, Hotel Panorama, Mszczonów k. Warszawy.
Goście specjalni: Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.

Jeśli fryzjerstwo to Twoja pasja, śledzisz trendy i chcesz się rozwijać, a do tego chciałbyś spędzić czas w miłej atmosferze, koniecznie musisz tam być!

Gala Prosalon Professional to dwudniowy event skierowany do miłośników fryzjerstwa. Podczas jego trwania na wszystkich gości czeka wiele atrakcji. Pierwszego dnia  team doświadczonych i cenionych stylistów wykona na scenie 15 szczegółowo omówionych stylizacji w oparciu o najnowsze trendy światowego fryzjerstwa. Wieczorem będziemy mogli pobawić się wspólnie na tematycznej imprezie „Powrót do PRL” – najlepsze przebrania zostaną nagrodzone.

W niedzielę, drugiego dnia scena należeć będzie do gości specjalnych,  Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta z Akademii W&S znanych z programu „Ostre cięcie”. Pasja oraz zaangażowanie, z jakimi wykonują swój zawód, jest doceniana nie tylko w Polsce, a ich twórczość wyznacza najnowsze trendy fryzjerstwa.

boxDo każdego dwudniowego biletu  zakupionego do końca maja goście w prezencie od Prosalon Professional otrzymają pakiet startowy z farbami oraz kosmetykami do pielęgnacji włosów o łącznej wartości 400 zł.

Nie przegapcie okazji. Ilość biletów jest ograniczona!

 

 

 

Cena biletu obejmuje:

Udział w dwudniowej Gali Prosalon Professional
Zakwaterowanie w *** hotelu Panorama wraz z pełnym wyżywieniem
Udział w wieczornej imprezie tematycznej
Pakiet startowy z farbami i kosmetykami do pielęgnacji włosów Prosalon Professional o wartości 400 zł.

Szczegółowe informacje uzyskacie u doradców marki oraz u wybranych dystrybutorów.

Więcej informacji: Agata Jagiełło tel. 694 483 828

ZAOSZCZĘDŹ SWÓJ CZAS I KUP BILET ON-LINE

Prosalon Professional to  marka polskiego producenta kosmetyków do włosów, firmy Chantal, która od 28 lat dostarcza swoje produkty nie tylko na rynek polski ale również do ponad 30 krajów na całym świecie. To właśnie w naszym laboratorium powstały pierwsze polskie farby do włosów dla profesjonalistów. Obecnie jako jedyna firma w Europie Środkowej  produkujemy keratynowy system wygładzania włosów bez formaldehydu.  Nasz zespół szkoleniowy prowadzi działalność edukacyjną nie tylko w naszej akademii w Duchnowie, ale również za granicą.  

Na podstawie materiałów Prosalon

17 maj 2017