Witamy w świecie Richarda Thompsona!

Witamy w świecie Richarda Thompsona!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

6 grudnia 2015 roku – luksusowy, nowoczesny hotel Sofitel, w samym sercu Warszawy, zaledwie kilka kroków od Starego Miasta, Zamku Królewskiego i Opery Narodowej…

Już dziś, marka Kemon serdecznie zaprasza na wyjątkowy pokaz z udziałem topowego stylisty, znanego i cenionego na całym świecie!

Zespół jednych z najbardziej utalentowanych i zaangażowanych fryzjerów na świecie oraz jeden z najwybitniejszych światowych salonów, o niezrównanej atmosferze, wybitnych umiejętnościach oraz imponującej wiedzy praktycznej i teoretycznej. Światowi liderzy i innowatorzy modnych włosów oraz ich piękna, czego twórcą od podstaw jest sam Richard Thompson! Moc atrakcji, oraz niezapomniane wrażenia, a także kompendium wiedzy i praktycznych umiejętności fryzjerskich. To wszystko przenosimy do Polski! Show poprowadzi Richard Thompson – jeden z najbardziej wykwalifikowanych i cenionych stylistów fryzjerstwa na całym świecie.

Richard Thompson
Urodzony w Manchesterze, gdzie w wieku 16 lat rozpoczął swoją karierę stylisty włosów. Mając 21 lat, przeprowadził się do Londynu, by pracować w Akademii Vidal Sassoon. To właśnie tam najbardziej wyszkolił swoje fryzjerskie umiejętności. W wieku 28 lat otworzył swój pierwszy salon Mahogany w Oksfordzie. W tym salonie rozwinął swoją filozofię polegającą na słuchaniu ludzi. Opierając się na niej, rozpoczął prace nad innowacyjnymi technikami cięć oraz koloryzacji włosów. Richard stworzył własny zespół, który stał się jednym z najbardziej popularnych w kraju. Zespół ten zdobył także międzynarodowe uznanie i nagrody: British Hairdresser of the Year – Hairdresser Journal, British Fellowship Hairdresser of the Year, President of British Fellowship and AIPP International Avant Garde Hairdresser. Jest założycielem czterech akademii: w Sydney, Sao Paulo, Londynie i Oxfordzie, które błyskawiczne stały się topowymi miejscami szkoleń fryzjerów z całego świata. Richard Thompson wraz z zespołem bierze udział w wielu znanych wydarzeniach fryzjerskich m.in. Alternative Hair Show w Londynie. Od 2015 roku, dzieli swoje doświadczenia i profesjonalizm wraz z marką Kemon poprzez rozwój unikalnych i wysokiej klasy fryzjerskich programów edukacyjnych.

Więcej informacji nt. wydarzenia oraz bilety do nabycia u Regionalnych Opiekunów Marki Kemon.

www.kemon.pl

 

Na podstawie materiałów Kemon

02 lis 2015