Współpraca marki Kemon z Lidią Kalitą

Współpraca marki Kemon z Lidią Kalitą

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

KEMON X Lidia Kalita kolaż (3)Stylistka marki KEMON, Anna Piwnik, jest autorką fryzur do lookbookowej sesji zdjęciowej najnowszej kolekcji jednej z czołowych polskich projektantek mody, Lidii Kality. Specjalnie do niej stworzyła naturalne fryzury, podkreślające zarówno charakter ubrań, jak i piękno włosów.

Sesja rozpoczyna współpracę, której kontynuacją będzie m.in. pokaz nowej kolekcji uzupełniony fryzurami autorstwa stylistów KEMON.

Sesję podzielono na tematy związane z charakterem zdjęć m.in. w siedlisku, na basenie czy w restauracji. Do każdej stylizacji dobranej do miejsca fotografowania danego ujęcia, Anna Piwnik dopasowała fryzury.

Zależało jej na tym, aby włosy prezentowały się  naturalnie, a fryzury zmieniały w zależności od pory dnia, a co za tym idzie potrzeb kobiety. Rano więc rozpuszczone, w czasie jazdy konnej splecione w warkocz, a podczas romantycznej kolacji zebrane w zalotny kucyk.

Najpiękniej wyglądają zdrowe i zadbane włosy, dlatego też stylistka użyła głównie kosmetyków do ich pielęgnacji. Do stylizacji wykorzystała kosmetyki podnoszące je u nasady, nadające puszystości, odrobinę nabłyszczające i tylko delikatnie utrwalające. Dzięki temu włosy przez cały czas trwania sesji wyglądały świeżo, a ich formę można było bez problemu zmieniać.

Modelka Klaudia Sikorska/Neva Models
Fot. Julia Kalita
Stylizacja Lidia Kalita i Magdalena Zimońska
Stylizacja włosów Anna Piwnik/KEMON
Make-up Magdalena Stępień

www.kemon.pl

Na podstawie materiałów Kemon

21 sie 2017