Wygraj szkolenie Angelo Seminary w Parmie

Wygraj szkolenie Angelo Seminary w Parmie

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Angelo Seminara na sceniePodejmij wyzwanie na malowanie. Wykonaj koloryzację z wykorzystaniem produktów Davines i wymaluj sobie szansę na udział w ekskluzywnym szkoleniu Angelo Seminary, dyrektora artystycznego marki, międzynarodowej gwiazdy fryzjerstwa i 4-krotnego laureata nagrody „British Hairdresser of the Year”.

Na twoją pracę czekamy do 30 września 2018 r.

To będzie bardzo kameralne wydarzenie. Już dziś masz szansę być jedynym laureatem konkursu, który spotka się z Angelo Seminarą.

Podczas szkolenia:

Poznasz trendy zanim poznają je inni,

Poznasz jego podejście do koloryzacji. Dowiesz się z pierwszej ręki, jak odtworzyć i kreatywnie wykorzystać te wszystkie niuanse, z których znany jest Angelo,

Wykonasz koloryzację pod okiem mistrza, a zdobyte wiedzę i umiejętności wykorzystasz zaraz po powrocie do salonu,

Zobaczysz, jak pracuje wizjoner i twórca rewolucyjnych technik Flamboyage i Imprinting, kreator fryzur dla pokazów największych domów mody, jak Chanel, Valentino, Hermes.

Jak możesz wziąć udział w konkursie Parma Challenge?

Dołącz do grona fryzjerów współpracujących z Davines w Polsce.

Koniecznie przeczytaj szczegółowe informacje i regulamin konkursu: http://www.davines.com/pl/news/view/konkurs-parmachallenge/

Wykonaj koloryzację Mask z Vibrachrom Davines.

Możesz pokusić się o wzbogacenie twojej pracy o efekty, jakie daje narzędzie Imprinter (dodatkowo premiowane).

Do 30 września 2018 r. prześlij 5 zdjęć twojego efektu kolorystycznego. Jury Davines wybierze laureata.

15 października 2018 r. sprawdź, czy to właśnie ty jesteś szczęśliwym zwycięzcą i uczestnikiem szkolenia Angelo Seminary.

Szkolenie odbędzie się w dniach 11-13 listopada 2018 r. w siedzibie Davines w Parmie we Włoszech. Nagroda pokrywa także koszty podróży i zakwaterowania zwycięzcy.

Doświadcz wyjątkowego
Spotkania z Angelo Seminarą na długo zapadają w pamięć. Tak w relacji na gorąco szkolenie z kolekcji Imprinting wspominał Adam Żolik, trener Davines: „Całość spotkania została owiana gęstą chmurą tajemnicy i nie mogliśmy robić zbyt wielu zdjęć. Zostaliśmy poproszeni o zachowanie pełnej dyskrecji, co do tego, co zobaczyliśmy… Mogę natomiast podzielić się wrażeniem, że jesteśmy świadkami rodzenia się zupełnie nowego, rewolucyjnego kierunku w koloryzacji włosów”.

Stwórz swoją szansę na udział w ekskluzywnym szkoleniu z Angelo Seminarą
Dołącz do naszej społeczności i skontaktuj się z naszymi Consulente: https://bit.ly/2i3cfuC

O Angelo Seminarze

Dyrektor artystyczny Davines. Międzynarodowa gwiazda fryzjerstwa, 4-krotny laureat nagrody „British Hairdresser of the Year”. Swoją kreatywnością i pasją nieustannie inspiruje pracę fryzjerów na całym świecie, opiekuje się także fryzurami znanych osobistości.
Angelo ma wspaniałą reputację w świecie mody. Opracowywał looki modelek podczas pokazów Chanel, Valentino, Hermes, Stella McCartney, Dolce & Gabbana, Alexander McQueen, Vivienne Westwood.
Jego prace pojawiają się na łamach wiodących światowych magazynów o modzie, np. Harpers Bazaar, Vanity Fair, Italian Vogue, French Vogue, The Sunday Times, Mixte oraz Dazed and Confused.
Dla Davines tworzy kolekcje fryzur, opracował Flamboyage, koncept Imprintera – matrycy do malowania wzorów na włosach, oraz linii Your Hair Assistant wraz z narzędziami, to on doprowadził linię stylizacyjną More Inside do doskonałości.

Na podstawie materiałów Davines

 

06 sie 2018